Dekorace z ručníků

Nejspíš znáte ten pocit, když se pustíte do velkého úklidu a ve finále vše krásně voní a vy si užíváte zasloužené kávy. Přesto se vám hlavou honí otázky, jak ještě více vyšperkovat vaše bydlení. Originální dekorace z ručníků, kterou dnes přinášíme, se hodí jak pro majitelé penziónů tak do běžné domácnosti a dokonce i jako dárek. Pod článkem najdete video, které možná pomůže probudit vaší fantazii a dost možná, že vymyslíte něco nového.

Překvapte své hosty

V každodenním životě tyto dekorace nejspíš příliš nevyužijete, ale občas každému přijede návštěva a to je právě ten okamžik, kdy se můžeme blýsknout něčím originálním. Netradičně poskládané ručníky působí jednak jako dekorace a také máte možnost hostům nabídnout i jejich vlastní kosmetiku, kterou vložíte dovnitř. Dnes se dá běžně v drogérii koupit miniaturní balení kosmetiky, pro jedno použití, která je vhodná nejen na cestování, ale i pro tyto účely. Z ručníku se dají poskládat zvířátka, dorty, kytky, kapsáře a jiné okrasné záležitosti.dort z ručníků

Ručníky mohou být i praktický dárek

Originálně poskládaná osuška může být i vhodným dárkem. Pokud přemýšlíte, jak udělat radost mladé rodině – zkuste třeba sadu žínek, ručníků a osušek. To jsou záležitosti, které upotřebíme v každodenním životě. Tří patrový dort poskládaný z ručníků navíc nikoho neurazí, protože vypadá nezvykle. Ručníkový dort můžete klidně ozdobit živými květinami, kosmetikou, aromatickými svíčkami a vším, co vás napadne. Myslíte si, že dát někomu ručník a kosmetiku je nuda? Právě naopak! Kosmetická sada pro muže zabalená do ručníku a ozdobená mašlí vypadá hned jinak – co vy na to? Zajímavě zabalený dárek, který ručníkynepostrádá vtip je prostě originální a rozhodně nelze označit za nudný.

Místo ručníku utěrky

Podobné dekorace je možné vyrobit z kuchyňských utěrek. Rozhodně něco takového neunikne pozorností těch, co vás navštíví. Pokud chcete vaší dceři pořídit novou kuchyňskou sadu utěrek – srolujte je a svažte k sobě. Pak vytvořte druhé a klidně i třetí patro. Doprostřed srolovaných utěrek zapíchejte vařečky, obracečky a jiné kuchyňské náčiní. Opatřete mašlí a praktický i krásný dárek máte na světě.

Obrázek:www.lushome.com,www.aliexpress.com,www.towelcakegifts.co.uk