Matka nastražila do dětského pokojíčku skrytou kameru: Na záběrech si pak přehrála něco, co nelze popsat slovy

Fotografie: iStock

Poté, co pár rodičů viděl záběry z momentu, kdy jejich syn pomáhá sestře vstát z postele, rozhodli se podělit se o záběry se světem. Chvíle, která si získala srdce mnoha lidí online.

Ve videu níže nahlédneme do vztahu mezi sourozenci Vivi a jejím starším bratrem Levim. Pokud vyrůstáte a sdílíte pokoj se sourozenci, možná si pamatujete, že ne vždy jdete spát hned poté, co máma zavře dveře. A proč taky, když máte přítele ležícího jen pár metrů od vás? Zdá se, že v této domácnosti, kde velký bratr pomáhá své malé sestře vylézt z postýlky a pak si do ní zase vleze pro zapomenutou panenku, není žádná sourozenecká rivalita. Nesmírně roztomilí bratr a sestra byli zachyceni na noční kameru umístěnou v jejich pokojíčku, jak spolu vedou velmi milý a zároveň výmluvný rozhovor.

Mluvím s tebou

Záběry začínají tím, že ukazují děti v jejich ložnici, kde stojí holčička v pyžamu. Na druhé straně ložnice je vidět její bratříček, jak leží v posteli. V klipu říká Vivi svému bratrovi hlasem sladším než bonbón: „Levi, mluvím s tebou.“ Pozorný Levi se posadí a zeptá se své malé sestry, co si přeje. „Chci si lehnout do tvé postele a vzít si s sebou své miminko,“ řekne a ukáže na panenku v postýlce.

„Zase?“ zeptá se její bratr, než si vezme chvilku na „přemýšlení“. Trvá mu zlomek vteřiny, než se rozhodne, že odpověď zní ano. „Tak já chci svoji Binky (deka),“ řekne holčička v narážce na svou deku a začne si sbírat věci. „Vivi, dělej to, co já,“ nařídí jí bratr. Pak ho požádá, aby jí přinesl stoličku, aby si mohla vylézt ven, na což on odpoví. „Jo,“ a pokračuje v pomoci.

Vivi si na stoličku položí jednu nohu a poděkuje bratrovi. „Děkuji ti, Levi,“ řekne tiše hlasem plným vděčnosti. Levi vycítí, že se možná trochu zasekla, a zdvořile se zeptá, jestli jeho sestra nepotřebuje nějakou pomoc. „Ne, zvládla jsem to sama,“ řekne. Vyleze si na stoličku a pak řekne: „Aha, zapomněla jsem si Binky.“

Fotografie: Unsplash

Bratříček ochotně pomáhá

Levi se zachichotá. Vivi protáhne ruku skrz rošt postýlky, popadne něco, o čem si myslí, že je to deka, a pak se vydá k Leviho posteli. Ten jí řekne, že to, co si přinesla, je její pyžamo.Přineseme ti panenku,“ řekne Levi vlídně, než dodá: „Já ti ji přinesu.“ „Děkuji ti,“ dodá opět pokorně Vivi. Vivi se pak změní v pomocnici a řekne, že posune stoličku, aby se její bratr mohl snáze dostat ven.

„Děkuji ti, Levi,“ říká, když její bratr nabírá panenku. Levi opatrně vyleze ven, zatímco jeho sestra se usadí do své velké postele a její bratr si vleze dovnitř. Video bylo na sociální síti YouTube do dnešního dne lajknuto 204tisíckrát a má téměř 10 milionů zhlédnutí. Jsou to jednoznačně nejroztomilejší a nejzdvořilejší zlobivé děti, jaké jsme kdy viděli. A vy se na tuto rozkošnou dvojku můžete také podívat na videu níže.

Zdroj: OnlineNytt