Porotce talentové soutěže oslnilo stínové divadlo pojednávající o dnešní době. Publikum zíralo s otevřenou pusou

Fotografie: Pixabay

Stínové divadlo uchvátilo porotce talentové soutěže před 9 lety. Své umění zopakovalo i letos v čele se synem zakladatele původního uskupení, jež vyhrálo v roce 2013.

Attraction, skupina stínového divadla, zaznamenala obrovský úspěch v talentové soutěži Britain’s Got Talent 9 let zpět. Jejich odvaha vystoupit na velkém pódiu se vyplatila. Skupina v čele se zakladatelem skupiny Zoltánem Szücsem celou soutěž vyhrála. Nyní, v roce 2022, se před porotci stínové divadlo objevilo podruhé, tentokrát ho vede Zoltánův syn.

Stínové divadlo se opět objevilo před porotci

Před 9 lety vyhrálo divadlo Attraction Shadow Theatre talentovou soutěž Britain’s Got Talent, největší britskou soutěž, která umožňuje lidem předvést své umění a ucházet se o štědré ceny. Největším plusem je však zviditelnění své osoby. Někdy nemusíte vyhrát, aby vám soutěž pomohla k dosažení vašich cílů. V roce 2022 opět soutěžila skupina stínového divadla Attraction Juniors. Vedoucím společnosti je syn Zoltána Szűcse, zakladatele Attraction, skupiny, jež vyhrála soutěž před 9 lety.

Složení poroty je stejné jako před 9 lety

Zajímavostí je, že současné složení poroty Britain’s Got Talent je stejné jako v roce 2013. Na všechny padla nostalgie. Nejenže byli porotci dojatí, ale opět byli oslněni uměním stínového divadla. Stejně jako před 9 lety, i letos si skupina vybrala vážné téma, jež prostupuje naši společnost. Martin, frontman týmu, uvedl, že jejich vystoupení bylo inspirováno školní šikanou a že se jejich produkci naučili od těch nejlepších. Jeho otec, zakladatel a vedoucí Attraction, jim v zákulisí fandil.

Nic jiného než ANO

Martin a Attraction Juniors společně se Zoltánem doufali, že ukážou porotcům, že mají na to, aby soutěžili se svým upřímným výkonem, který se snaží vypořádat se šikanou. Alesha Dixon, jedna z porotkyň, byla vystoupením nadšená: „Zamilovali jsme se do toho, co děláte, už před lety, a jsme z toho nadšeni i dnes.“ Se 4 ANO skupina Attraction Juniors postoupila do dalšího kola.