Týraný pejsek se bál všech kromě dítěte, které si zamiloval. Jejich přátelství ho přivedlo zpět ke zdraví

Fotografie: iStock

Bohužel stále existuje mnoho lidí, kteří se ke svým psům chovají opravdu otřesně. Někteří pejsci si mohou od takových pánů odnést trauma na celý život.

Fenka anglického ohaře Nora měla zrovna tu smůlu na opravdu zlé majitele. Během prvních let života nezažila nic jiného než surové týrání. Naštěstí byla majitelům odebrána a převezena do útulku. Její nová rodina, která se jí ujala, to byl však pravý opak. Přestože našla milující pány, stále si nese těžké trauma a jediný človíček, kterému důvěřuje, je miminko Archie.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Elizabeth Spence (@wellettas)

Zachránci zvířat

Elizabeth Spence a její rodina zachránili už několik zvířat a dali jim nový domov. Ve velkém domě se pohybují tři děti, tři psi a tři kočičky. Když Nora přišla do nové rodiny z útulku, byla velmi nedůvěřivá. Lekala se každého sebemenšího zvuku. Velmi dlouho si zvykala na nové pány a neznámé prostředí. Když však do rodiny přibyl malý Archie, našla v něm skutečného přítele.

Už když se Archie narodil, pojala k němu fenka úplně jiný postoj než ke všem ostatním. Neustále mu chtěla být nablízku. Trpělivě čekala, než se nakojí nebo vykoupe. Pak už vše dělali jako nerozlučná dvojka. Hrají si spolu, spí spolu, rozhazují společně hračky a mazlí se. Maminka jejich krásné přátelství už od začátku dokumentuje. A díky tomu se Nora a Archie stali na instagramu slavnými.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Elizabeth Spence (@wellettas)

Hvězdou internetu

Mnoho lidí miluje krásné fotky, které Elizabeth umísťuje na svůj instagram, kde mají přes 100 000 sledujících. Sama říká, že důvěra, kterou Nora k Archiemu pojala, je způsobena povahou jejích synka. Je to extrémně uvolněné, šťastné a dobromyslné dítě. Navíc všechny děti vychovávají v respektu ke zvířatům, a tak se fenka nemusí bát žádných zákeřností ze strany dětí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Elizabeth Spence (@wellettas)

Elizabeth vysvětluje, že není třeba se bát zvířat z útulku: „Mnoho lidí se zdráhá přivést si domů takové zvíře, ale moje zkušenost je taková, že zachránění psi jsou těmi nejoddanějšími a nejmilejšími. Určitě si zaslouží šanci na lepší život. Na Noře jsme okamžitě poznali, že má milou a mírnou povahu. Věděli jsme, že bude skvělým rodinným psem, až přijde čas. A nezklamala nás.“

Zdroj: Gesellschaft