Žena očekávala, že se jí narodí větší dítě. To ale ještě netušila, jak velké doopravdy bude

Fotografie: wetribe / Creative Commons / Attribution 2.0

Některé ženy v těhotenství zjistí, že miminko bude o něco větší. Tato maminka měla jisté tušení, ale až na porodním sále došlo ke skutečnému překvapení.

Jakmile se nějaká žena dozví, že je těhotná, měla by co nejdříve navštívit lékaře. Jen díky pravidelným kontrolám je možné přijít na abnormality při vývoji miminka nebo na případné postižení nebo jiné onemocnění. Tato maminka si myslela, že bude mít o trochu větší dítě, ale při porodu byla hodně překvapená, když jí personál sdělil váhu jejího dítěte.

Pravidelné kontroly u lékaře

Těhotenství sice není nemocí, ale jedná se o změnu stavu, která poznamená tělo každé ženy. Během těhotenství dochází k určitým změnám, které je potřeba hlídat, a také je nutné pravidelně sledovat maminku i dítě, zda jsou oba dva v pořádku. Tato žena měla všechny lékařské prohlídky v pořádku, ale měla trochu obavy z toho, jak bude její dítě velké.

Během celého těhotenství si totiž všimla, že má mnohem větší bříško než ostatní těhotné ženy, a proto tedy očekávala narození o něco většího miminka. To se jí potvrdilo i na lékařských prohlídkách, ale nikdo jí nedokázal přesně sdělit, jak velké dítě nakonec bude. Časem jí lékaři oznámili také to, že se jí narodí holčička, z čehož měla maminka i zbytek její rodiny velkou radost.

Maminka se těšila na svou holčičku

Jakmile se maminka dozvěděla, že se jí narodí holčička, byla velmi šťastná, ale hlavně si přála, aby holčička byla zdravá. Nic nenasvědčovalo tomu, že by dítěti nebo matce mělo něco být. Jednoho večera ale začal porod, přitom holčička se ještě narodit neměla. Termín porodu byl až o týden později.

Když se dítě narodilo, bylo z porodního sálu slyšet, jak je i samotný personál překvapen velikostí dítěte. Holčička se narodila s váhou 6 kg a všichni byli překvapení. Maminka po porodu řekla, že by si nedokázala představit, že by se její holčička narodila až o týden později, když by ještě o něco více vyrostla.

Malé oblečení a nákup nových plenek

Jelikož mělo dítě 6 kilo, mohli rodiče této holčičky rovnou nakupovat nové věci. Již koupené pleny i oblečení darovali na charitu a holčičce sháněli pleny a oblečení pro miminko ve věku 9 měsíců. Maminka si je jistá, že další dítě už nechce, a nyní společně s manželem a svou rodinou vychovávají krásnou holčičku.

Zdroj: Mammastobene