Ke starému muži hrajícímu na klavír se připojil náhodný kolemjdoucí. Jejich vystoupení okouzlilo přihlížející, kteří vše natočili

Fotografie: Depositphotos

Starší muž opravdu miloval hraní na klavír a dá se říct, že v tom byl opravdu dobrý. Proto ho velmi potěšilo, když si opět mohl zahrát.

Když tento starší muž uviděl klavír, u kterého nikdo neseděl, ihned se rozhodl, že si po dlouhé době zahraje. A bylo mu jedno, že se na něj budou lidé dívat, protože věděl, že hrát umí. Když byl mladší, tak dokonce hrál profesionálně. Je vidět, že si hudbu opravdu užívá a mnoho lidí se zastaví, aby si ho mohli poslechnout.

Znělo to jako nacvičený duet

Najednou ke klavíru přistoupí cizinec a začne také jednou rukou hrát. Starší muž se prvně zarazí, ale poté pokračuje ve hře, zatímco se na cizince dívá a sem tam prohodí pár slov. Muži si při společné hře na klavír i trochu povídali. Jejich vystoupení zní jako nacvičený duet, což je zajímavé, protože se tito dva lidé ještě nikdy nepotkali a nikdy spolu nehráli.

Fotografie: Pexels

Když jejich vystoupení skončilo, pár lidí se zastavilo a dožadovali se další písně. Vlastně všichni z nich drželi v ruce telefony a nebo fotoaparáty, a tento krásný okamžik si nahrávali. Starší pán tedy začne hrát hudbu od Mozarta, a mladší muž se k němu přidá. A během chvilky se z této písně stane swingující americky jazz.

Opravdu se jim to podařilo

Je velmi zajímavé, že to znělo tak, jakoby spolu hráli už věky. A oni se přitom ještě nikdy v životě nepotkali. Všichni je zaujatě pozorují a jsou opravdu nadšení. Je vidět, že se jak muži, kteří hrají, tak ti, kteří se na ně dívají, skvěle baví. Jakmile skončí, vymění si mezi sebou pár slov, vzájemně si popřejí hodně štěstí a vydají se oba svým vlastním směrem. Podívejte se na toto skvělé vystoupení sami.

Zdroj: Gesellschaft