Pes v talentové soutěži zazpíval píseň přítomné porotkyně. Byl prý lepší než originál

Fotografie: RTP / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Psi jsou mimořádně inteligentní zvířata a dokážou se naučit mnoho věcí. Tento pejsek vyniká svým hudebním talentem a také ho přišel předvést před plný sál lidí.

V právě probíhajícím ročníku soutěže Británie má talent už bylo k vidění ledacos. Zpívající pes tu však stále chyběl, ale nakonec se dočkali i milovníci zvířat. Soutěžící Michelle přivedla na pódium svého psa Mouse, jenž předvedl opravdu profesionální pěvecký výkon. Co však všechny pobavilo ještě více, byl fakt, že zazpíval píseň, kterou má v repertoáru porotkyně této soutěže.

Zazpíval píseň jedné z porotkyň

Toto vystoupení pobavilo opravdu všechny. Pes Mouse přišel na pódium se svou paničkou Michelle. Pod krkem měl přivázaného elegantního motýlka v barvách Velké Británie a mikrofon měl přichystaný těsně nad zemí, aby bylo jeho trénované vytí zachyceno. Když spustil svoji nacvičenou píseň, všichni sledující se museli začít smát.

Nejenže Mouse měl melodii písně velmi dobře odposlouchanou, ale také to byla píseň Aleshy Dixon, která právě sedí v porotě. Věrné napodobování jejího hlasu ji přivedlo k nekontrolovaným výbuchům smíchu. To ještě nezažila. Právě se na pódiu zjevil roztomilý pejsek a zpívá její píseň. A šlo mu to velmi dobře, jak můžete posoudit sami díky videu níže.

Po doznění posledních tónů si talentovaný pejsek vysloužil hlasitý potlesk i ovace ve stoje. Hodnocení známého porotce Simona Cowella bylo nekompromisní. Někdy slyšíte píseň a říkáte si, to už nemůže být lepší, ale tohle bylo lepší než originál a to neříkám moc často,“ pochválil Simon výkon zpívajícího psa, zatímco porotkyně Alesha dostala další záchvat smíchu.

Všichni jsou zvědaví, jakou píseň si vybere do dalšího kola

Druhá porotkyně navrhla, že kdyby Mouse ještě trochu více trénoval, mohli by s Aleshou vystupovat společně. Ta se k interpretaci vlastní písně tímto talentovaným psem také vyjádřila: „Bylo to celé velmi okouzlující a nečekané, takže já říkám jasné ano.“ Všichni ostatní porotci se k ní přidali a roztomilý Mouse si se svou paničkou vysloužili postup do dalšího kola.

Co za píseň si Mouse pro další kolo nachystá, to se teprve uvidí. Už teď si však získal srdce mnohých fanoušků, protože jeho hudební nadání a vášeň ke zpěvu jsou nepopiratelné. Toto originální vystoupení tentokrát pobavilo především porotu a Alesha Dixon na něj ještě dlouho nezapomene. Na zpívajícího pejska se můžete podívat ve videu níže.

Zdroj: Liverpoolecho

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]