Matka po smrti svého syna varuje veřejnost. Slova, ze kterých vás bude mrazit v zádech

Fotografie: Depositphotos

Tato matka se rozhodla, že varuje ostatní rodiče před možným nebezpečím poté, co se její dvaadvacetiletý syn předávkovali drogami.

Není nic horšího, než když se milující rodič dozví, že jeho dítě odešlo z tohoto světa dříve, než on sám. Christy Couvillier, matka zesnulého mladíka, který se předávkoval drogami, se však rozhodla, že smrt svého dvaadvacetiletého syna nenechá odeznít ve zlém – jeho smutný příběh nyní sdílí s ostatními rodiči, aby je mohla dostatečně varovat před možným nebezpečím. Matka nyní doufá, že její krutá upřímnost pomůže zachránit co nejvíce jiných životů.

Varování pro ostatní rodiče

Christy Couvillier byla milující matkou svého dvaadvacetiletého syna Huntera Lee Clemonse, který bohužel zemřel na předávkování z drog. Hunter měl podle jejích slov zlaté srdce a vždy působil na své okolí mile, bohužel však musel čelit svým démonům a jako nejvhodnější únik pro něj byly drogy. Tuto skutečnost Christy již nějakou dobu věděla – Hunter se již jednou pokoušel přestat a dokonce se mu to na chvíli podařilo. Naneštěstí však svou závislost opět nepřemohl a jedna pilulka nakonec ukončila jeho život.

Christy dlouho přemýšlela, jak se s touto událostí vypořádat. Kvůli stigmatu spojenému s užíváním drog mohla snadno utajit veškeré podrobnosti o smrti svého syna. Namísto toho se však odvážně rozhodla sdílet příběh jejího syna široké veřejnosti, a to v naději, že před jeho osudem zachrání jiné lidské životy.

Slova, ze kterých vás bude mrazit v zádech

„Rodina zesnulého Huntera by ráda řekla pravdu o jeho smrti. Mlčení by totiž znamenalo, že můj syn odešel z tohoto světa naprosto zbytečně, a proto chci, aby jeho příběh mohl rozšířit vědomí ostatních rodičů o tom, že se jejich děti mohou potýkat se závislostí na drogách, a že to může skončit opravdu tím nejhorším způsobem, jaký znají. Vezměte si prosím z příběhu mého syna poučení, a věnujte svým milovaným dětem, přestože jsou závislé na drogách, dostatek pozornosti a pomozte jim s léčbou,“ sdělila Christy k příběhu svého syna.

„Naší přirozenou tendencí je snažit se skrývat své slabosti a nedostatky. Ale právě tak se satan uchytí v našem životě. Satan se snaží využít studu a strachu k tomu, aby nás udržel v temnotě, kde se dopouštíme destruktivního chování. Jediný způsob, jak se můžeme zbavit pout, je vynést své hříchy na světlo a plně se otevřít lidem, kterým bezvýhradně důvěřujeme,“ dodala zarmoucená matka.

Zdroj: Daily Mail

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]