Mrtvá manželka se po dvou letech objeví v televizním pořadu a snaží se spojit se svým mužem

rakev s růžemi

Jeho žena zemřela při vážné nehodě. Rodina ji řádně pohřbila a oplakala. Jaký šok musel její muž zažít, když se po dvou letech jeho stále živá manželka objevila v televizi.

Takové neuvěřitelné příběhy umí skutečně napsat jen sám život. Muž z Maroka žil dlouhé dva roky v domnění, že jeho žena zemřela a pravidelně také chodí navštěvovat její hrob. Pak se však jeho známí dívali na televizní pořad, kde se lidé snaží spojit se svými ztracenými příbuznými. Jednou z účinkujících byla také jeho „mrtvá“ žena, která prosila, aby ji spojili s manželem, se kterým před dvěma lety ztratila kontakt.

Když se vrátil zpět, řekli mu, že zemřela

Abragh Mohamed žil se svojí ženou v malé horské odlehlé vesnici. Jeho žena se však jednoho dne stala obětí vážné dopravní nehody a byla převezena do nemocnice v Casablance. Jakmile se to její muž dozvěděl, vydal se do nemocnice za ní. Tam jeho žena ještě žila, ale byla ve vážném stavu. Zároveň však bylo potřeba uhradit nemocniční poplatky a tak se Abragh musel vydat na čtyř hodinovou cestu domů, kde měl hotovost.

Když se do nemocnice vrátil, lékaři mu oznámili, že jeho žena zemřela. Její tělo pak dostal zabalené v rubáši a položené v rakvi. S tou odcestoval domů, aby tu mohli jeho ženě vystrojit pohřeb. Rakev však nikdo neotevřel a žena nebyla na pohřbu vystavena. Nikdo však neměl důvod pochybovat, že by v rakvi nebyla jeho žena. Dva roky tak celá rodina i manžel věřili, že chodí na hrob své příbuzné.

Známí se náhodou dívali na televizní pořad

Vše se však změnilo v den, kdy Abraghovi známí sledovali v televizi pořad „Ztracený“, ve kterém se lidé snažili najít své příbuzné, se kterými neměli kontakt. V pořadu se objevila i Abraghova žena a uvedla, že hledá manžela, se kterým před dvěma lety ztratila kontakt. Když se to Abragh od známých dozvěděl, zprvu tomu nemohl uvěřit: „Nevěděl jsem, že jsme pohřbili tělo někoho jiného a že moje žena byla stále naživu,“ řekl později Abragh médiím.

rakev pohřeb
Fotografie: Freepik

Kde jeho manželka po celé dva roky pobývala však není jasné. Měla však během autonehody utrpět vážné poranění hlavy a proto mnoho lidí spekulovalo, že nejspíš utrpěla ztrátu paměti. V nemocnici navíc muselo dojít k záměně žen. Lékaři se mylně domnívali, že mrtvá žena je právě ta Abraghova, zatímco ta nebyla ve stavu, aby mohla jejich omyl vyvrátit.

Velká náhoda však tomu chtěla, že pořad sledovali lidé, kteří ji naštěstí poznali a mohli tak jejímu muži dát vědět. Podrobnosti o tom, zda se její muž mezitím znovu neoženil a jestli se vrátila ke své rodině se neví. Amnézie, tedy ztráta paměti, může být časově omezená, v některých případech však může být i trvalá. Zdá se, že Abraghova manželka si po zotavení dokázala vybavit staré vzpomínky a svého manžela tak vypátrat.

Zdroj: The Mirror

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*