Ženy milují dárky a muži milují spokojené ženy

Přesto, že žijeme v moderním světě, si chce občas každá žena připadat, jako princezna. Už jako malé holčičky jsme milovaly tuto hru. A každá správná princezna má i své poklady, které má ukryté ve své šperkovnici. Jen s tím rozdílem, že jako malým holčičkám nám stačila obyčejná krabička na mýdlo, na kterou jsme při troše fantazie namalovaly nějaký obrázek. Většinou to byla kytička nebo srdíčko. Avšak dospělá princezna už má na své poklady mnohem luxusnější a důmyslnější krabičku.

S věkem rostou i nároky

Mnohdy můžeme vidět šperkovnice i na několik pater s rozmanitými šuplíčky a zabudovaným zrcadlem. Šperkovnice se používaly už od pradávna a nejčastěji byly vyrobeny ze dřeva s uzamykatelným zámkem. Každá žena si chtěla své cenné poklady chránit. I při různých prohlídkách zámků se mnohdy naskytne pohled na úžasné dřevěné šperkovnice vykládané například sloní kostí. Většinou si zde dámy uchovávaly ty nejcennější kousky, jako jsou diamantové šperky. Dnešní nabídka v oblasti šperkovnic se těší neomezenému výběru co do tvaru, barev tak materiálu. Pokud si však už pořídíme takto úchvatný kousek, určitě do ní nebudeme ukládat bižuterii.

Šperk jako projev lásky

A nyní přichází na řadu „princové“. Každá správná princezna má po svém boku i svého rytíře a ochránce. Koupit nákladný šperk není zenáušnice strany muže žádná povinnost, ale pokud tak učiní, je více než jasné, že to myslí vážně. Ne, že by muži byli lakomí, ale pořádně si rozmyslí, kam investují. A pokud už se rozhodnou pro nákladnou investici, myslí to smrtelně vážně. Takže diamantové šperky si pak zaslouží, abychom je opatrovaly, jako oko v hlavě. Vybírat vhodný šperk pro ženu, kterou milují, může pro některé znamenat vyčerpávající proces. Někteří jsou naopak znalci a v tomto ohledu jim vůbec nebude činit problém vybrat své princezně vhodný náhrdelník, náramek, řetízek či prsten.

Náušnice nic nezkazí

Pokud se však muž nedokáže rozhodnout a bojí se, že netrefí velikost prstenu, může jednoduše vybrat diamantové náušnice. Myslím, že žádná správná žena takovým nádherným dárkem nepohrdne. A které princezně by neposkočilo srdce v hrudi, když jí její milý podá krabičku s tímto úžasným dárkem, který jí bude provázet po zbytek jejího života a možná ho dá jednou svým vnoučatům, jako připomínku na svou lásku.

Obrázek: vipgold.sk