Uprostřed porodu se stalo nemyslitelné. Plodová voda na sále nebyla od ženy, která rodila

Fotografie: Depositphotos

Narození potomka bývá nezapomenutelným okamžikem v životě každé ženy. O to větší zážitek to byl pro tuto ženu, která se musela vypořádat s nečekanou situací, jenž nastala.

Období těhotenství je pro každou ženu o něco náročnější, než běžný život. Potýká se s různými situacemi, které doposud nepoznala. Odměnou za toto náročné období je pak narození potomka. I když se ženy ihned po porodu cítí vyčerpané, jsou velice šťastné, když se mohou radovat ze svého dítěte. Této ženě se během těhotenství stala situace, kterou sama neočekávala a nebyla na ní připravená.

Emily byla porodní sestrou

Mladá Emily byla čerstvou absolventkou zdravotnické školy v americké Iowě. Ihned po svém studiu si našla práci jako porodní asistentka, i když už sama byla těhotná. Sama byla velice překvapená z toho, že během tří týdnů nové práce absolvovala více porodů, než za celou dobu své praxe na škole. Práce jí naplňovala a měla z toho opravdu velikou radost.

Žena pracovala vzorně

Většina kolegyň, které Emily ve své práci měla, byla velice nadšená z toho, jak šikovná Emily je. I přes své těhotenství pracovala přes 80 hodin týdně a zvládala s přehledem i noční směny. Žena si nedělala starosti ani s hlukem a stresem, který byl spojený s touto velikou porcí práce, jenž každý den odváděla. Svou práci milovala a ráda jí věnovala veškerý možný čas, který měla.

Stalo se něco neobvyklého

Emily za sebou měla již 8 měsíců těhotenství. I když jí spousta lidí radila, aby se už práci tolik neoddávala, nebrala na to ohledy. Cítila se dobře a neviděla tedy důvod, proč by se své práci neměla dále věnovat. Jednoho dne asistovala Emily u porodu jedné ženy. Porod probíhal hladce, až v jednu chvíli se stalo něco, co nikdo nečekal. Veškerá plodová voda, jenž byla u porodu pacientky, byla dle Emily právě od této ženy. Jenže jak sama zjistila, byl toto veliký omyl.

Emily začala rodit

Ve chvíli, kdy Emily opustila sál, jí vše došlo. Plodová voda, o které si všichni mysleli, že je od pacientky, tak byla právě Emily. Její nenarozený syn se nejspíše rozhodl, že na svět přijde o měsíc dříve. Naštěstí měla Emily v nemocnici všechny své kolegy včetně svého lékaře.  Když to Emily volala svému manželovi Ryanovi, tak chvíli nechápal, co se děje. Naštěstí mu vše velmi rychle došlo a dostal se do nemocnice včas, aby mohl na světě přivítat svého syna Jetta.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*