Bezpečný a spolehlivý software pro vytváření dokumentů? Sázkou na jistotu stále je Microsoft office

Vytváříte textové soubory? Píšete na počítači články, upravujte pdf soubory, připravujete prezentace, vytváříte tabulky atd. Ať již jako laik či profesionál? A jaký k těmto účelům používáte software?

Sháníte-li software, na který se po všech stránkách mžete spolehnout, jste na správné adrese. Je jím samozřejmě Microsoft office. Jaký je nejlepší? Odpověď na tuto otázku záleží hned na několika faktorech. Prvním z nich je jeho účel a druhým vaše očekávání.

Pro domácnosti a studenty

Laikům, studentům a základním uživatelům je primárně určen Microsoft office 2019 pro domácnosti a studenty. Co od něj mohou očekávat? Jsou to klasické aplikace jako Word pro vytváření klasických textových dokumentů, Excel pro tvorbu tabulek a grafů, PowerPoint, jehož prostřednictvím během krátkého času vytvoříte skvělou prezentaci, či OneNote (pro Windows 10), který zase využijete jako digitální poznámkový blok.

Více funkcí, více možností

Rádi byste od svého Microsoft Office něco víc? Máte to mít je to Microsoft office 2021, která spolu s výše zmíněnými základními aplikacemi nabízí spoustu dalších, ať již se jedná o nástroje pro psaní, překlad a další úpravy, která vám usnadní práci. A pozor, elektronickou licenci (microsoft office licence) mohou využívat i ti, kteří nemají zájem předplatné. Všechny aplikace je navíc možné používat bez připojení k internetu.

Pro profesionály

Obchodníkům a podnikatelům pak dobře slouží Windows 10 professional (licence Windows 10) disponující zcela novým prohlížečem umožňující mimo jiné připnutí čtyř oken na obrazovku, vytváření virtuálních ploch č přizpůsobení monitoru vaší obrazovky činnosti, které se právě věnujete. Takovýchto vychytávek ale nabízí mnohem víc.

Používáte nelegální software? Neměli byste!

Že jste si Microsoft office zdarma stáhli z internetu? A jinými slovy používáte nelegální software? Ta s tím ihned přestaňte. Nemuselo by se to totiž vyplatit. Používání nelegálního softwaru je trestnou činností jako každou jinou a trestá se pokutami, které v některých případech mohou dosáhnout až závratných výšin.

Veškerý software si můžete pořídit elektronicky (např. na dostupnsoftware.cz). Elektronickou licenci obdržíte e-mailem hned po obdržení platby na účet prodejce.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*