Nečekaný svatební dar ukončil dlouholeté přátelství. Po otevírání obálky zůstali novomanželé paralyzováni

Fotografie: Fotografie: Frank C. Müller / Creative Commons / Attribution-Share Alike 2.5

Ke svatbě neodmyslitelně patří také svatební dary, které s sebou svatebčané přinesou. Někdy to dokáže být ale opravdové překvapení pro oba novomanžele.

Vymyslet originální svatební dar pro nastávající manžele může být opravdu složité. O jednom takovém jsme vás již na webu SvětKreativity informovali, manžele neobvyklým darem obdarovala jejich teta. Často se hosté uchylují k tomu, že novomanželům darují obálky, ve kterých se kromě věnování nachází také finanční obnos. Mnohem lepší, než darovat nevhodný dar, jsou finance, za které si manželé mohou pořídit, co oni sami chtějí.

Dostali klasickou obálku, když ji ale otevřeli, zůstali v šoku

To, s čím ale málokdo počítá, je možnost, že v obálce nic nebude. Jedná se o zajímavý fenomén, který se v poslední době začíná na svatbách rozšiřovat. Jedná se o skutečnou záhadu, protože není jisté, jestli hosté již prázdné obálky na svatbu přinesou anebo někdo využije příležitosti a obsah obálky si přivlastní. Tento fenomén začíná být dle portálu Novinky velmi rozšířený také v Polsku.

S podobným případem se na své svatbě setkal také Milutin, který se o svůj příběh podělil na internetu. „Když sem otevřel obálku a nic v ní nenašel, myslel jsem si, že došlo k omylu. Nebyla ale jediná“ svěřil se ostatním účastníkům diskuzního fóra a rozpoutal tím velmi zajímavou debatu, která vypadala, že nebude mít konce. Před svatbou totiž informoval nejen svou rodinu, ale i přátele, že největším darem pro ně budou finance. Podobně se ke své svatbě postavila i nevěsta z nedávného příběhu, který byl na SvětKreativity zveřejněn.

Finanční hotovost, na kterou spoléhali

Rodina z jeho i manželčiny strany byla poměrně rozsáhlá, proto bylo zapotřebí uspořádat velkou svatbu. I přesto, že nebyla v jejich finančních možnostech, rozhodli se, že si tuto příležitost nenechají ujít. Na svatební den si půjčili peníze s tím, že po svatbě vše zaplatí. K tomu chtěli využít právě peněz, které dostanou darem. Všechny informovali o tom, že jim finanční hotovost udělá největší radost.

Snacha překvapila svou tchyni dárkem k narozeninám. Ta ovšem její nadšení nesdílela a svou reakcí ji urazila

S láskou
Fotografie: Unsplash

Při otevírání dárků ale zůstali novomanželé v šoku, mezi obálkami s penězi se totiž nacházela i taková, která byla prázdná. Ani jeden z nich nechápal, co to má znamenat a tak začali pátrat. Zjistili, že kamarád z dětství neměl dostatek financí na to, aby jim je dal, tak je obdaroval prázdnou obálkou. Aby se vám tato situace také nestala, nechte se například na portále Svatbona inspirovat originálními svatebními dary.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*