Manželský pár otevřel z bizarního důvodu svůj svatební dar až po dlouhých 9 letech. Obsah je vyvedl z míry

Fotografie: Depositphotos

Svatební den je bezesporu jedním z těch nejkrásnějších v životě. Patří k němu nejen velká oslava plná blízkých lidí, ale také dárky. Některé ale mohou ukrývat opravdové překvapení.

Svatební dary se obvykle nosí na hostinu a manželé se jejich otevírání věnují druhý den, kdy je na ně již větší klid. Kathy a Brandon se ale rozhodli zachovat jinak a svatební dar neotevřeli. Jednalo se o výjimečný dárek, velkou bílou krabici se vzkazem, že k jejímu otevření má dojít až ve chvíli, kdy se hodně pohádají. Dárek dostali od tety.

Krabice ležela ve skříni neuvěřitelně dlouhých 9 let

Ani teta Alison nemohla tušit, že dar, který novomanželům dala, vydrží 9 let nerozbalený. Novomanželé se dohodli, že přání, které je na vzkazu připojeno, dodrží. Za celých 9 let mezi nimi ale nedošlo k tak velké hádce, aby měli pocit, že krabice by měla přijít na řadu. Kathy netvrdí, že se s manželem nikdy nepohádali, ve většině případů ale nešlo o nic závažného.

Je pravda, že měli slabé chvilky a říkali si, že možná právě teď je ten čas krabici otevřít, nakonec k tomu ale nedošlo. K jejímu otevření se uchýlili až 9 let po svatbě. Oba se shodli na tom, že čekali na opravdu velkou hádku, aby věděli, že šanci otevřít krabici nepromarnili. Změna nastala až ve chvíli, kdy oni sami byli pozváni na svatbu.

Na internetu našla fotografie z druhé svatby jejího manžela. Rychle podnikla právní kroky

Důvodem nebyla hádka, ale touha

Manželé si uvědomili, že právě krabice se záhadným obsahem dokázala držet jejich manželství dlouho v očekávání. Při každém nedorozumění totiž přemýšleli nad tím, jestli je ten správný čas ji otevřít. Nakonec tak neudělali, protože měli pocit, že by se jednalo o jejich selhání. Zároveň ale věděli, že nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř.

Teprve když začali přemýšlet nad originálním svatebním darem pro své přátele, rozhodli se krabici otevřít. V krabici našli dvě obálky, v obou byly nejen peníze, ale i vzkazy. Teta Kathy radila, aby objednala jídlo, které mají oba rádi. Vzkaz pro Brandona byl, aby obstaral květiny a láhev vína. Součástí krabice byly nejen sklenice na víno, ale také pěna do koupele.

Zdroj: Webniusy

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]