Na seznamce poznala spřízněnou duši. To, co se z něj po čase vyklubalo, ji poznamenalo do konce života

Fotografie: Ian MacKenzie / Creative Commons / Attribution 2.0

Svobodná matka dvou dcer se v roce 2017 seznámila přes internetovou seznamku. Myslela si, že konečně našla muže svých snů, pravda ale byla úplně jinde. Přivedla si domů netvora.

Když se Hayley seznámila s Kempem, měla pocit, že se na ni konečně usmálo štěstí. Maminka dvou dcer se bezhlavě zamilovala, za muže svých snů se o půl roku později vdala. Tehdy ještě netušila, jakou pohromu si přivedla do svého domu a hlavně ke svým dvěma malým dcerám. I když se to na první pohled nezdálo, za maskou milujícího a starostlivého nevlastního otce se skrývala zrůda.

Sen o dokonalé rodině se velmi rychle rozplynul

Štěstí této rodiny netrvalo dlouho, přesněji necelý rok. Pouhý rok po svatbě se její idylický život proměnil doslova v noční můru, a to ve chvíli, kdy vyšlo najevo Kempovo tajemství. Před dveřmi Hayleyina domu se objevila skupina aktivistů, která po Kempovi pátrala. Jednalo se totiž o známého recidivistu obviněného ze závažného zločinu.

Skupina byla Kempovi na stopě již delší dobu a díky své šikovnosti ho dokázala nachytat na nahých snímcích. Ačkoliv to tak na první pohled nevypadalo, Kemp měl sklony k pedofilii. Aktivisté Hayley ukázaly fotografii muže, po kterém již delší dobu pátrají, ta ale popřela, že by se jednalo o Kempa. Zpočátku této informaci nechtěla vůbec věřit.

Aktivisté neváhali a kontaktovali policii

S její odpovědí se ale skupina aktivních žen nesmířila a rozhodla se kontaktovat policii. Bylo to hlavně proto, že muž již měl mít na svém kontě obtěžování nezletilých, nechtěly tedy nic ponechat náhodě. A dobře udělaly. Hayley později v mužových osobních věcech našla předměty, které potvrzovaly, že se jedná o hledaného delikventa. Nemohla uvěřit svým očím.

meva kalendář

Váš rok narození nevyhnutelně ovlivňuje váš osud a karmu. Tibetský horoskop prozradí víc, než sami chcete

Policie neváhala a Kempa ihned zatkla. Muž byl odsouzen na 18 měsíců a následně byl přidán na seznam delikventů. Díky aktivitě internetové skupiny se podařilo objevit muže s nebezpečnými sklony. Ve své činnosti i nadále pokračují a pomocí falešných internetových účtů se snaží vypátrat nebezpečné delikventy nejen ve svém okolí, ale i v dalších státech.

Zdroj: Onlinenytt

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]