Váš rok narození nevyhnutelně ovlivňuje váš osud a karmu. Tibetský horoskop prozradí víc, než sami chcete

meva kalendář

Tibetský horoskop se nedělí podle data narození  jako je tomu u známého zvěrokruhu, nýbrž podle roku narození.

Staří Tibeťané vytvořili horoskop na základě roku narození. Podle nich byl každý rok něčím výjimečný a zle tak předpokládat, jaká bude osobnost narozená v tom roce. Tibetský horoskop klasifikuje roky narození v Mevě, které mají utvářet váš osud a rozhodnutí, které určují vaši karmu. Podívejte se, do které Mevy patří váš rok narození a co o vás prozrazuje.

Meva 1

Ve vaší hlavě se pořád něco děje a vy tak žijete ve svém vlastním světě. Bohužel máte tendenci vidět všechno černě a vaše tvrdohlavost lidi od vás odpuzuje, avšak dokážete vytvořit dojem, že jste otevření a přátelští lidé. Jste velmi flexibilní a také se snadno přizpůsobíte situaci. Vaše duše romantika vás dělá citlivými na bolest a utrpení a velmi reálné jsou u vás i deprese. Proto máte tendence vše utopit v alkoholu či drogách. Fyzicky tak mohou být poškozeny ledviny a močové a reprodukční systémy.

Meva 2

Jste milá a sympatická osoba, pro kterou je výraz agrese zcela cizí. Máte jedinečný talent vidět každý detail, jste velmi ochranitelská osoba, ale chybí vám instinkt vůdce. Nejúspěšnější budete až po překročení hranice 40 let. V lásce jste nekonečně oddaní a necháváte se vést hlavně emocemi, ne rozumem. Vaše láska ke sladkostem vás činí náchylnými k nadváze. Vaše slabé místo je páteř a trávicí systém.

Meva 3

Lidé narození v roce spadající do třetí Mevy jsou individualisté s pozitivním přístupem k životu. Ze všeho nejvíce si ceníte své nezávislosti. Váš čas na úspěch přijde mezi 34 až 38 let. Velmi snadno přitahujete peníze, avšak je také velmi snadno ztrácíte. Ve sféře zdraví se postarejte hlavně o nohy.

Meva 4

Sice přemýšlíte pozitivně, ale chybí vám vůle. Kvůli vašemu přátelskému přístupu k lidem a světu můžete být snadno využívaní. Čím častěji si to budete uvědomovat, tím větší kolem vás poroste zeď. Vy byste chtěli být otevření a upřímní, ale zklamání vás hodně bolí a mrzí. Jste také náchylní k onemocnění kloubů a dýchacího systému.

Váš osud a životní karmu ovlivňuje váš rok narození. Podívejte se na svůj tibetský horoskop a tabulku mevy

Meva 5

Ve vašem případě je vše černé nebo bílé. Lidé vás buď milují nebo nenávidí. Jste radikální ve svých názorech, ale někdy na to dost doplatíte. Díky vaší silné osobnosti dominujete v každém vztahu. I v tom milostném. Lidé si myslí, že vaše dominance a radikalismus znamená také netoleranci, ale není tomu tak. Přestože velmi lpíte na vlastních přesvědčeních, dokážete respektovat i názory ostatních. Větší pozor byste si měli dávat na tlak a nádory.

Meva 6

Máte skvělé vůdčí schopnosti a dokonalou intuici. Skvěle podporujete tým a motivujete ho k práci, vaše ambice vám vedou přímo na vrchol. Pokud ale míříte příliš vysoko, budete zklamaní. Životní spokojenost a sebevědomí vás žene vpřed a zastavit vás může jedině strach z neúspěchu. Jste také náchylní k perfekcionismu, který může zastínit skutečný cíl. Ale vy musíte udržet své emoce na uzdě. Jste ohroženi srdečními chorobami, bolestmi hlavy a nervovými poruchami.

Meva 7

Vaše osobnost je synonymem pro vynalézavost. Umíte velmi přesvědčivě mluvit a získat si tak pozornost lidí. Chybí vám ale dostatek energie a odhodlání dosáhnout vrcholu bez pomoci. Vy ale víte, jak si o pomoc požádat a nestydíte se za to. Jste oddaný, láskyplný a vřelý partner, na kterého je absolutní spoleh.

Meva 8

Vaším hlavním rysem je tvrdohlavost. Svůj názor neměníte, dokonce o něm přesvědčíte i ostatní. Jste konzervativní, tichý a klidný člověk. Duševně jste velmi silný, necitlivý k vnějším vlivům. Na zdraví si stěžovat nemusíte, bude se vám dařit až do stáří.

Meva 9

Jste velmi křehká bytost s velkou citlivostí a empatií. Pláčete u filmů, špatně reagujete na jakékoliv násilí na lidech i zvířatech. Vaše emoce ovládají vaši mysl a někdy vám chybí nadhled a zdravý rozum. Jste idealista a romantik, který může trpět nespavostí.

Zdroj: Webniusy

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]