Poznejte váš osud a budoucnost: Zvolte si jednu z královen, aby vám poradila, kam dál

test karty královny
Fotografie: Sudzie / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0 - Edit

Znát svou budoucnost je přáním snad každého člověka. Na druhé straně by to nejspíš zničilo všechny představy. Přesto se aspoň drobná nápověda hodí.

V dnešním psychologickém testu vám jedna z královen ukáže směr, kterým se máte v budoucnu vydat. V životě jsou často chvíle, kdy nevíme, kam vykročit. I drobná nápověda nebo představa možnosti se v takovém případě více než hodí. Jestli jste právě teď právě vy v takovém situaci, třeba vám opravdu pomůže najít cestu vpřed. Upřímně, nejhorší je otálet a zůstávat na místě. Tak máte jistotu, že se nikam neposunete. Tak vzhůru do toho a volte.

Královna první

Jestli vás nejvíc zaujala právě tato karta, je bezpodmínečně potřeba zbavit se všeho starého. Vymeťte zastaralé, odstraňte špatné návyky a ukončete nefunkční vztahy. Cokoli, co vám nepřináší radost a naplnění, nemá cenu si v životě držet. A právě teď je čas udělat pořádnou revizi a restart. Pusťte se do toho s pořádným nasazením a uvidíte, co všechno to přinese. Není to určitě snadný úkol, ale jen takové něco skutečně přináší.

Královna druhá

Pokud vaše oko pevně ulpělo na této kartě, vězte, že potlačujete vlastní emoce a nejste k sobě zdaleka upřímní. Bojíte se totiž sami sebe a bráníte se veškerým negativním myšlenkám. Svá tajemství skrýváte natolik, že si jejich existenci ani neuvědomujete. Právě to pro vás ale není vůbec dobré a musíte zkusit pochopit, proč se k tomuto chování uchylujete. Nestyďte se požádat o pomoc, partnera, přátele, nebo odborníka. I když to nebude snadné.

Královna třetí

Volba této karty znamená jedinou věc. Ve vašem životě se zakrátko projeví opravdu velké změny. Na jejich počátku se vám může dokonce zdát, že jste naprosto ve slepé uličce. V koutě, ze kterého se zkrátka a dobře nelze nijak dostat. Obavy a související stres jsou však zcela zbytečné. Cesta ven totiž existuje prakticky vždycky. Pokračujte, jak jste zvyklí, váš pozitivní přístup bude tou hlavní zbraní. Změny vás ovšem nenechají čekat.

dveře volba
Fotografie: Depositphotos

Královna čtvrtá

Tato karta symbolizuje vaše lehké zdrcení z aktuální situace. Současně máte také mnoho negativních emocí. Pravda, můžete se na někoho zlobit, každý si ovšem ve vašem pohledu zároveň zaslouží druhou šanci. Za svůj život musíte ale sami převzít odpovědnost a hledat především pozitivní emoce a pozitivní stránky. Cesta k pohodě bude vyžadovat nějaké úsilí na vaší stráně, ale nebojte se toho a bojujte hlavně sami za sebe.

Zdroj: PsychologyToday

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*