Pes dlouho štěkal a čichal u břicha těhotné ženy, něco se mu nezdálo

Fotografie: ImgurPhotos

Psí intuice je jednou z věcí, na které zatím nikdo úplně nepřišel a bude nás pravděpodobně vždy udivovat. Mnohokrát došlo k událostem, kdy pes dokázali předpovědět hrozící nehodu i budoucí štěstí. Díky tomu se čtyřnožcům podařilo mnohokrát zachránit životy svých majitelů a dalších blízkých osob. Zde popsaná situace jen potvrzuje, že šestý smysl zvířete je skutečný.

Intuice u psů se často projevuje právě během těhotenství, kdy psi u břicha pravidelně leží, očichávají ho, olizují, anebo dokonce ochraňují ženu před všemu nevítanými hosty, kteří se kolem ní objeví.

Fotografie: ImgurPhotos

Ochraňují tak nejen svou milovanou osobu, ale také budoucího člena rodiny. A tento šestý smysl je pochopitelně jen jedním z mnoha pozitiv, proč si pořídit čtyřnohého, chlupatého přítele.

Nedokonalé těhotenství

Po uzavření manželství mezi Rickim a Alhannou Butlerovými na sebe oznámení o těhotenství nedalo dlouho čekat. Jak těhotenství postupovalo, nastávající matka začala pociťovat stále větší a větší bolesti v dolní části zad. Všichni lékaři, které s tímto problémem srozuměla, ji ujistili, že tyto příznaky jsou u všech těhotných žen zcela normální.

Fotografie: ImgurPhotos

Fenka jménem Keola ale nesdílela názor lékařů

Fenka začala být po nějaké době nervózní a několik dní svou majitelku sledovala, štěkala a pozorně ji sledovala, kamkoli šla. Pár si myslel, že se jim zvíře snaží něco říct.

S přihlédnutím ke svým zdravotním potížím to Alhanna nechtěla riskovat a rozhodla se vrátit k lékaři. Požádala ho o velmi důkladné vyšetření, protože ani jí bolesti nepřipadaly zcela běžné.

Fotografie: ImgurPhotos

Výsledky všechny šokovaly. Ukázalo se, že bolest ženy byla způsobena dvojitou infekcí ledvin. Kdyby odložila léčbu o něco déle, příběh by pravděpodobně skončil smrtí pro ni i pro dítě.

Naštěstí Keola však upozornila svou majitelku a dokázala, že je nepochybně nejlepší přítelkyní člověka. Toto je jen jeden z případů, kdy pes dokázal zachránit život svého majitele.

Fotografie: ImgurPhotos