Kadeřník proměnil bezdomovce Marka: Z výsledku cizí lidé sotva poznali, že jde o stejného muže

Fotografie: Pxfuel

Muž jménem Mark je již několik let bezdomovcem a v Olsztyně zná jeho osud každý obyvatel. Přestože žije na ulici již několik let, je vždy velmi milý a přátelský.

Také si velmi rád povídá s lidmi a vypráví jim zajímavé historky ze svého života. Díky tomu jej mají místní obyvatelé moc rádi a rozhodně se komunikaci s ním nevyhýbají. Místní kadeřník se rozhodl, že nebohému muži s velice nepříjemným osudem pomůže. Rozhodl se mu nabídnout své profesionální služby a dokázal během několika hodin téměř zázračnou proměnu.

Video jeho proměny se během chvíle stalo senzací

Majitel salonu Barberzynca Barber Shop se rozhodl pro bezdomovce Marka toto gesto udělat hlavně proto, že je tak milý a přátelský k ostatním obyvatelům města. Nebohého muže se mu zželelo a chtěl mu tak alespoň trochu přeměnit život k lepšímu. Celou proměnu zároveň natočil na svůj mobilní telefon, a poté sdílel na TikToku.

řídnoucí vlasy

Vdova prošla nepopsatelnou proměnou. Výsledek předčil její očekávání

Proměna muže je opravdu neuvěřitelná. Díky profesionální práci kadeřníka se Mark změnil v nepoznání a na první pohled by v něm málokdo hledal bezdomovce z místní ulice. Z muže s neudržovaným a rozcuchaným plnovousem se stal upravený chlap s módním účesem a zastřiženými vousy. Sám kadeřník však přiznává, že to nebylo jen tak, musel Marka několikrát přesvědčovat, aby s ním do proměny šel.

@barberzynca Po kilku próbach w końcu udało się przekonać tego pana. Raczej nie muszę go przedstawiać w Olsztynie. Kto z was miał okazję poczęstować Marka małą czarną? #fypシ #homeless #haircut #barber #dc #olsztyn #warmiamazury #barberzynca ♬ Sad Emotional Piano – DS Productions

Malou černou kávu nikdy neodmítne

Bezdomovec Mark je na různé zdvořilosti zvyklý. Během let na ulici už si zvykl na to, že mu občané občas přispěli na jídlo nějakými drobnými. Někdy se mu i dostal svoji oblíbenou černou kávu, protože kolemjdoucí rádi poslouchali jeho historky. Návrh kadeřníka jej však zaskočil a zpočátku s tímto gestem nesouhlasil. Přišlo mu až moc velké a nebylo mu příjemné, že se muži nebude mít jak odvděčit.

Pro něho je ale video nečekanou reklamou. Během několika hodin získalo video na sociálních sítích více než 300 000 zhlédnutí. Velké množství lidí se neubránilo dokonce ani komentáři, video s proměnou muže z ulice se po internetu šíří jako lavina. Práci kadeřníka obdivují a dá se proto očekávat, že na základě této jedinečné proměny jeho salón navštíví více lidí.

Zdroj: Fakt

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]