Žena se zamilovala do zdravotně postiženého muže, kterého si rozhodla vzít. Nastávající manžel pro ni v jejich velký den připravil překvapení, které vhání slzy do očí

Fotografie: Depositphotos

Pokud je láska ta pravá, nezáleží na tom, že má jeden z partnerů nějaký zdravotní problém. Je milován takový, jaký je.

Dnešní příběh bude o muži, jenž si ošklivě zlomil nohu, a následně o ni bohužel přišel. Rozhodl se ale, že to rozhodně nevzdá. Našel si partnerku, která ho i přes jeho handicap nesmírně milovala a nemohla být šťastnější, když ji jednoho krásného dne požádal o ruku. To, co se stalo na jejich svatbě, ji dohnalo k slzám a vás to určitě dojme také.

Velice silný muž

Před třinácti lety nastal pro muže z dnešního příběhu ten osudný den. Byl venku a ošklivě upadl a bohužel si zlomil nohu. Zlomenina byla ale tak ošklivá, že se po všech možných snahách nohu zkrátka nepodařilo zachránit a lékaři ji museli amputovat. Pro hodně lidí by to znamenalo jejich konec, ale on se rozhodl, že se jen tak jednoduše nevzdá a ukáže všem, že i život s jednou nohou může být nádherný.

Fotografie: Pixabay

Poznal lásku svého života

Když byl jednoho dne na zdravotní procházce, potkal ženu, která se mu na první pohled neskutečně zalíbila. Myslel si ale, že tak krásná žena si muže na vozíku ani nevšimne, ale naštěstí se mýlil.

Dali se do řeči a zjistili, že si opravdu rozumí. A tak oba poznali lásku svého života. Když jednoho dne tento muž požádal svou vyvolenou o ruku, bylo jasné, že řekne ano. A tak začali chystat svatbu.

Fotografie: Pixabay

Překvapení, které nikdo nečekal

Žena o něm říká, že je to ten nejúžasnější člověk na světě, a on si to stejné myslí i o ní. Říká také, že jeho srdce dokáže nahradit všechny chybějící končetiny. Aniž by to žena věděla, začal muž chodit na náročné a bolestivé terapie.

Chtěl se totiž naučit znovu chodit a ženu tím překvapit. Měl v plánu, že jakmile kněz řekne, ať se všichni postaví, postaví se i on a půjde k ní. Na videu uvidíte muže, jak dělá nejisté první kroky k jeho snoubence, která vůbec nic netuší. Video už vidělo několik milionů lidí a my věříme, že dojme i vás.

Zdroj: UberAlles, Youtube / AshleyClaster