102letá babička nemohla na svatbu své vnučky. To, co pro ni nevěsta udělala, všechny neuvěřitelně dojalo

Fotografie: Depositphotos

Příprava svatby není jednoduchá věc. Existuje bohužel spousta věcí, které nelze ovlivnit. V takové situaci se ocitla Tara, nevěsta z Texasu.

Několik měsíců před svatbou se dozvěděla, že její babička šla do hospice. Tara si svou babičku na své svatbě přála a věděla, že také babička chce svou vnučku ve svatebních šatech strašně vidět. Tara se tedy snažila najít způsob, jak babičce umožnit účast na svatbě. O dojemný příběh mezi generacemi se pak mladá žena podělila na sociálních sítích.

Fotografie: Unsplash

Bylo to ženino poslední přání

Sestra v hospici se staré dámy zeptala na její poslední přání. Stará žena odpověděla, že by chtěla jít na svatbu své vnučky. Vzhledem k jejímu pokročilému věku a srdečnímu selhání to vypadalo nepravděpodobně. Co tedy mohli udělat, aby babička mohla strávit nějaký čas se svoji vnučkou v její významný den, pokud nemůže přijít? Tara měla plán. Obleče si své svatební šaty a pojede za babičkou. Nikdo z rodiny o tom neměl ani tušení.

Fotografie: Pexels

O svém plánu pochopitelně neřekla ani babičce. Když přijela do hospicu, její babičce bylo řečeno, že má návštěvu. Tara se oblékla do svatebních šatů a čekala na babičku. Později přiznala, že to byl jeden z nejkrásnějších dnů jejího života. Slovy prý jde jen těžko popsat, jak hodně pro ni okamžiky strávené s babičkou znamenaly. S velkou láskou na ně bude vzpomínat do konce života. Úsměv a smích své babičky má navždy ukotvené v paměti, stejně jako silné pouto mezi nimi.

Věděly, že je to naposledy

Tara dodala, že obě dvě věděly, že se vidí naposledy. Babička prý vzala obličej své vnučky do dlaní a podívala se jí přímo do očí. Řekla, že ji moc miluje. O 27 dní později odešla ze světa. Tím však tento příběh ještě nekončí. Tara vyvolala fotografie z posledního setkání se svoji babičkou a na svatbě s nimi překvapila celou rodinu, která na babičku v dobrém vzpomínala.

Fotografie: Freepik

Udělala dobře, že se domluvila se sestrami v hospici a takto potěšila nejen svou babičku, ale také sebe a v podstatě i své další příbuzné. Babička sice odešla z tohoto světa, ale díky fotografiím to vypadalo, jako by byla s rodinou. Tara chtěla, aby se babiččino poslední přání splnilo. Ačkoli to nebylo v den svatby, věříme, že i tak se ji překvapení podařilo a svou milovanou babičku před odchodem na onen svět velice potěšila.

Zdroj: UberAlles