Matka dceři zkazila jeden z nejdůležitějších okamžiků života. Nahrávka ze svatby okamžitě obletěla internet

ženich s nevěstou
Fotografie: Freepik

I když jsou svatby vždy naplánované dlouhodobě dopředu, některé omyly se zkrátka naplánovat nedají. Tuto nevěstu zastínila její maminka, ale nikdo netuší, zda to bylo schválně nebo omylem.

V momentě, kdy se dva lidé rozhodnou, že spojí své životy dohromady a začnou plánovat svatbu, pohltí je tak trochu i nervozita z toho, co všechno je čeká. Každá nevěsta si přeje, aby její svatba byla dokonalá a hosté se skvěle bavili. Občas ale tuto událost umí zkazit i příbuzní nebo blízcí kamarádi, kteří udělají chybu, na kterou nevěsta či ženich nezapomene do konce života. Tuto nevěstu zastínila na svatbě její matka a nikdo netuší, zda to udělala schválně.

Svatby se plánují dlouhodobě dopředu

Jakmile se lidé rozhodnou, že se vezmou a uspořádají svatbu, čeká je velký nával stresu a povinností, které musí zařídit. Okolo svatby je nutné zařídit hodně věcí, a proto si mnoho lidí najímá osoby, které se na tyto slavnosti zaměřují a dokáží vše zařídit. I skvěle naplánovanou svatbu však může pokazit někdo z rodiny, kdo ani netuší, že něco pokazil.

Nevěsty chtějí být středem pozornosti

Téměř každá nevěsta chce být středem pozornosti a chce na své svatbě vypadat krásně. Z tohoto důvodu si již dlouhodobě dopředu vybírá ty pravé šaty a domlouvá výzdobu, která se jí a jejímu snoubenci líbí. Většina svateb nikdy neprobíhá podle plánu, ale pokud se lidé baví a jsou spokojení, vždy se poté mluví o krásné svatbě.

Momenty, které dokáží vše zkazit

Každý host na svatbě by si měl uvědomit, že středem pozornosti by ve svatební den měla být primárně nevěsta a její ženich. Z tohoto důvodu by si na sebe měli vzít hosté slušné oblečení, ale zároveň ne příliš vyzývavé nebo extravagantní. Dále je potřeba myslet na to, že nevěsta má všude přednost a je potřeba, aby si i ona tento den užila a nebyla pouze ve stresu.

Maminka omylem zastínila nevěstu

Na svou svatbu se velice těšila i tato nevěsta, kterou však velmi překvapilo chování její maminky. Vše vypadalo dokonale a když nastal moment, aby vyšla z pokoje oblečená ve svatebních šatech a ukázala se svým družičkám, stalo se něco, co vůbec nečekala. Po otevření dveří se totiž do dveří jako první nahrnula maminka i přesto, že za dveřmi stála osoba, která chtěla první momenty nevěsty v šatech natočit.

@phaedrap Still not over this 😂 #wedding2022 #bride2022 #weddingdress #weddingdressreveal #bride ♬ original sound – K

Nevěsta byla vcelku zaskočená, ale rychle vše přešla s úsměvem a poté došla za svými družičkami. Ty byly podle jejich výrazů nadšené a dojaté z toho, jak krásně nevěsta vypadá. Toto video se však později dostalo na sociální sítě a mnoho lidí o něm začalo diskutovat. Někteří se shodli na tom, že maminka nevěsty to nejspíše nemyslela špatně a byl to jen omyl, ale někteří lidé byli na maminku naštvaní, protože tím zkazila své dceři první momenty ze svatby.

Zdroj: Goniec

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]