Máma nevěřila svým očím, když vešla do pokoje. 5letá holčička propašovala domů tele

Fotografie: Depositphotos

Malé děti umí být neskutečně vynalézavé a není tomu jinak ani u této holčičky. Ta totiž dostala do obývacího pokoje tele a své mamince poté řekla, jak se dovnitř dostalo samo.

Pokud se alespoň občas ocitnete v dětské společnosti, můžete si velice rychle všimnout toho, jak velikou mají fantazii. Děti sice občas zlobí, ale ve většině případů jsou roztomilé, milují téměř všechny hry a také jsou to velcí milovníci zvířat. Mezi dětmi a zvířaty velice často vznikají pevná pouta, která trvají dlouhé roky.

Matka objevila svou dceru s teletem

Malé dívce je 5 let, jmenuje se Breanna a žije se svou rodinou na farmě v Pensylvánii. Jelikož miluje zvířata, jednoho dne využila příležitosti, kdy její rodiče nedávali pozor, a chtěla dostat své oblíbené tele dovnitř domu. Tele Izzy se nakonec za pomoci malé dívky dovnitř dostalo a lehlo si v obýváku na koberec.

Jakmile domů přišla matka dívky, všimla si, že Breanna leží na zemi u telete. Zpočátku byla trochu šokovaná tím, že se toto zvíře dostalo dovnitř, ale pohled na ně byl dojemný. Rozhodla se, že dceři nevynadá, ale schválně se jí ještě zeptala, jak se toto zvíře dostalo dovnitř. Breanna však měla vymyšlenou skvělou odpověď.

Breanna věděla, jak přesně odpovědět

Na otázku její matky byla holčička pravděpodobně připravená předem, nebo alespoň tušila, že něco podobného nastane. Její matka jí požádala, aby šla ukázat, jak se tele dostalo dovnitř. Breanna došla ke dveřím a řekla, že celou dobu byly otevřené, a proto se tele mohlo dostat dovnitř bez jakýchkoliv potíží.

Fotografie: Pixabay

Jelikož se maminka s dívkou nechtěla hádat a přišla jí celá situace spíše úsměvná a roztomilá, nebyla na Breannu nijak naštvaná a pochválila ji, že se o malé tele takto stará. Celou situaci mezitím natáčela a následně video sdílela na sociálních sítích, kde dojalo několik dalších uživatelů internetu.

Zdroj: Sosialnytt

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]