Domnívala se, že čeká dvojčata. Zbledla, když jí lékař podal výsledky ultrazvuku a prohlásil osudovou větu

Fotografie: Pxhere

Oksana se svým mužem nikdy neplánovali velkou rodinu. Když se ale dozvěděli, že k jejich tříleté dceři přibyde sourozenec, měli velkou radost. Netušili ale, že je čeká daleko větší překvapení.

Oksana se ve svých 36 letech dozvěděla, že je podruhé těhotná. I přes to, že velká rodina nebyla snem jejím nebo jejího manžela, na druhého potomka se velmi těšili. Po pozitivním testu se žena rozhodla navštívit svého doktora. Již tehdy totiž měla pocit, že s jejím těhotenstvím není něco v pořádku.

Vnitřně cítila, že se něco děje. Toto ale rozhodně nečekala

Před samotným vyšetřením svému lékaři sdělila své pocity. Nedokázala vysvětlit, proč to tak je, ale vnitřně cítila, že v sobě nosí více než jedno dítě. I když jí samotné to přišlo zvláštní, měla pocit, že toto těhotenství se od toho prvního velmi liší. Nebyla daleko od pravdy. Překvapení, které na ni čekalo, bylo ale daleko větší.

Lékař na ultrazvuku opravdu spatřil něco, co odpovídalo obavám mladé maminky. Měl pro ni ale mnohem více šokující zprávu, než by bylo těhotenství s dvojčaty. Ač se to zdálo neuvěřitelné, lékař na těhotenském ultrazvuku viděl 5 nebo 6 plodů. Oksana se následně vyjádřila, že ve chvíli, kdy jí tuto zprávu sděloval, měla pocit, že se jí zastavilo srdce.

Vzácný úkaz, který se děje u jedné ze 47 milionů žen

Nejen samotná Oksana, ale ani doktor nemohl věřit tomu, co vidí. Poprosil proto o pomoc svého kolegu, ten ale jeho nález během chvíle potvrdil. Nakonec se ukázalo, že Oksana čeká celkem 5 dětí. Toto se podle statistik stává u jednoho ze 47 458 321 těhotenství. I když je zrození nového života zázrak, Oksana si připadala jako ve špatném snu.

5 let se snažili o dítě: Kontrola na ultrazvuku ale ukázala, že v obrovském břichu nosí ojedinělý případ

Nejen ona, ale i její manžel si moc dobře uvědomovali, že narození 5 potoků naprosto změní jejich dosavadní životy. U porodu, který proběhl císařským řezem, bylo přítomno celkem 8 lékařů různých oborů. Maminka na svět přivedla 3 chlapce a 2 dívky. Samotný porod k překvapení všech doktorů proběhl bez komplikací a narození paterčat se stalo historickou událostí.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*