Žena nevěřila, že ještě někdy potká svého psa. Nečekaný telefonát ale zajistil jejich opětovné shledaní

Fotografie: Kaiserdelacruz / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Pro většinu lidí je naprosto nepředstavitelné, že by se jejich čtyřnohý kamarád ztratil. Bohužel, i takové věci se dějí. Se stejnou situací se musela poprat majitelka Huskyho z Traverse City.

Husky byl zachráněn policisty ve chvíli, kdy v rybníku bojoval o vlastní život. Z posledních sil se zde držel plevelu, naštěstí tato situace pohotovým strážníkům neunikla. Nebohé zvíře z vody vylovili. Poté nečekali a naskenovali jeho čip. Když zjistili jeho poslední majitelku, byli v šoku. Zvíře se nacházelo opravdu velký kus od domova.

Nečekaný telefonát, který vyvolal rychlou akci

Majitelka huskyho Madison už ani nečekala, že ji podobný telefonát potká. Jakmile se dozvěděla, že je její milovaný pes naživu a v pořádku, neváhala a vydala se za ním. Cesta, která ji dělila od ztraceného zvířete, jí trvala 4 hodiny. Madison žila v domnění, že je její pes v pořádku a je spokojený u nové rodiny. Z rodinných důvodů se ho totiž musela vzdát kvůli stěhování.

Nemohla se ale mýlit víc. Sama Madison fenku kdysi zachránila z nehezkých životních podmínek, bohužel se jí následně musela vzdát a najít jí nový domov. Jak je ale vidět, fenka s tímto rozhodnutím nesouhlasila. Rozhodla se nejspíš vydat na dlouhou cestu a navrátit se ke své původní majitelce. To se jí nakonec podařilo.

Osud se rozhodl zasáhnout a změnit jejich život znovu

Když Madison došlo, jak dlouhou cestu její fenka musela urazit, rozhodla se změnit své rozhodnutí. Radost, kterou fenka projevila ve chvíli, kdy Madison zahlédla, ji přesvědčila o tom, že kvůli ní své rozhodnutí změní. Jen těžko se dá dopátrat toho, jak dlouho fenka žila na ulici a jak dlouhou cestu musela ujít, aby se znovu setkala se svou majitelkou.

Setkání ženy s jejím psem se policistům povedlo zaznamenat alespoň pomocí fotoaparátu. Poté, co Madison znovu viděla radost fenky z jejich shledání, měla jasno. Již se této malé čtyřnohé bojovnice nikdy nevzdá a svůj život přizpůsobí tomu, aby mohla být s ní. Oddanost tohoto zvířete ji opravdu dojala.

Zdroj Fox2Detroit

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]