Majitelka požádala psa, aby štěkal tišeji. Reakce zvířete na videu si získala srdce milionů milovníků zvířat

Fotografie: Depositphotos

Psi jsou opravdu úžasná stvoření. Jejich osobnost je často výrazná a rozkošná – což je samozřejmě jen jeden z mnoha důvodů, proč jsou přirozenou součástí rodiny, ve které žijí.

Naši čtyřnozí přátelé, kteří občas štěkají, mají neuvěřitelnou schopnost navázat s námi lidmi pouto. Je opravdu těžké se do těch krásných očí nezamilovat. Zapojení do výchovy psa od jeho malého štěněte je okouzlující v tom, že jako majitel můžete ovlivnit jeho výchovu. Díky tomu můžeme naše čtyřnohé členy rodiny brzy naučit sedni, lehni, honit míčky, přinést ráno noviny a spoustu dalších krásných triků.

Trik psa, když ho majitel požádá, aby štěkal tišeji

Zároveň je snadné předpokládat, že většina majitelů psů může být někdy trochu otrávená, když se pes rozhodne štěkat. Je možné, že pes prožívá úzkost nebo stesk. Je to však také něco, co by majitel mohl chtít mít alespoň trochu pod kontrolou. Jsou chvíle, kdy štěkání není vhodné a dobré. Navíc, nemusí se vždycky líbit sousedům. Obzvláště, když se pejsek rozhodne štěkat po celou dobu, co je páníček v práci.

Fotografie: Freepik

V tomto případě máme co do činění s opravdu dobře vychovaným a úžasným pejskem. Bohužel neznáme jeho jméno, ale před několika lety byl tento pes velkým hitem, když se objevil v televizním pořadu v Asii. Klip byl od té doby široce rozšířen na internetu a zhlédnut více než deset milionů krát. Není těžké pochopit proč! Tento pes je tak úžasný.

Nejlepší přítel člověk

Tato žena vycvičila svého psa tak, aby dokázal skvělý trik, který by jí jakýkoli majitel psa záviděl. Ve videu níže se paní ptá psa, zda by mohl štěkat. Poté ho požádá, aby zaštěkal tišeji. Čtyřnohý mazlíček poslouchá pečlivě rozkazy a v důsledku toho štěká, jako by šeptal. Interakce psa s jeho majitelkou je prostě úžasná a dokazuje, jak silné pouto si mezi sebou vytvořili.

Fotografie: Piqsels

V klipu vidíme, jak majitelka žádá psa, aby štěkal – a pokaždé, když to udělá, řekne psovi, aby štěkal o něco tišeji. Jak reaguje pejsek? Podívejte se sami na následující video:

Zdroj: Djurbibeln

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]