Muž se přestěhoval do nového domu a ve sklepě objevil uvázaného psa. Reakce zvířete na videu celou situaci dokonale ilustruje

Fotografie: Depositphotos

Když se stěhujete na nové místo, můžete očekávat spoustu zvláštních věcí a překvapení. Rozhodně ale nečekáte překvapení, které ve svém domě nalezl nový majitel.

Chceme vám povyprávět příběh pitbulteriéra „Jumping Bean“. Je to veselý příběh o šťastném pejskovi, ale začíná trochu smutně. Jeden muž v St. Louis ve Spojených státech si nedávno koupil opuštěný dům. Když se do domu chystal nastěhovat, objevil ve sklepě psa, kterého tam někdo přivázal a chtěl ho nechat zemřít.

Seznamte se s Jumping Bean

Mladý Američan ze St. Louis se rozhodl pořídit si nový dům. V jeho sklepě pak objevil pittbulteriéra uvázaného na řetězu. Muž okamžitě kontaktoval záchrannou stanici. „Když jsme otevřeli dveře do sklepa a posvítili si baterkou dolů, uviděli jsme vrtící ocas,“ řekla Natalie Thomsonová, ředitelka organizace The Dodo. Když pes dobrovolníky uviděl, byl velmi šťastný. Tolik se chtěl k lidem dostat, že se málem udusil vlastním obojkem.

Fotografie: Piqsels

Zatím není známo, jak dlouho v tomto vězení byl. Fenka, která dostala jméno Jumping Bean, v překladu Skákající fazole, byla velmi dehydratovaná a podvyživená. Pomoc přišla doslova za pět minut dvanáct. Fenka žila na krátkém řetězu mezi vlastními výkaly. Díky záchraně a péči se však rychle zotavila.

Nepodařilo se bohužel zjistit, kdo psa opustil, jelikož nebyl ani očipovaný. S největší pravděpodobností to nebyli ani předchozí majitelé domu, ale pravděpodobně squatteři, kteří se kolem opuštěného domu potulovali a rozhodli se nechtěného mazlíčka zbavit tímto krutým způsobem.

Fotografie: Piqsels

Thomsonová, která si fenku ponechala, uvádí, že má naprosto rozkošnou osobnost a miluje každého člověka, kterého potká. Také velmi touží po pozornosti a nechce být ignorována. Chování Jumping Bean při její záchraně si prohlédněte na tomto videu. Ukazuje, že byla velmi šťastná, že byla zachráněna.

Zdroj: YouTube / Stray Rescue of St.Louis Official

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]