Vzkaz z obálky jakým směrem se vydat a jaký je náš smysl života

Někteří lidé se ocitnou v bodě, kdy neví kudy kam a neznají svůj smysl života. Dostali se do momentu svého života, kdy prožívají dilema. Jedni se uchylují k přátelům, či rodině a prosí je o rady, druzí zase dávají přednost ezoterice. Do té můžeme zahrnout celou řadu činností. My pro vás nyní máme několik namalovaných obálek, které nesou určité poselství. Jaká se vám tedy líbí? Její obsah vás třeba na životní křižovatce o kousek popostrčí.

Obálka číslo jedna

Nezoufejte, protože brzy se objeví váš plamínek štěstí, který bude rozdmýchán v mohutný plamen, který vám dodá mnoho energie. Veškeré pochybnosti, které máte, se záhy rozplynou. Pokud prožíváte těžké časy, vytrvejte a obrňte se, na konci náročné cesty čeká radost. Osud vám tím chce naznačit, abyste se stali silnějšími, odolnějšími a jen tak se nevzdávali. Po úspěšném absolvování životních zkoušek vás čekají jen samé krásné chvíle. Čeká vás velmi slibná budoucnost plná pozitivních změn.

Obálka číslo dva

V životě vás čekají samé příznivé změny. Zejména pak v osobní a finanční sféře. Následující tří měsíce vás naučí se na svět dívat zase optimistickýma očima. Budete pociťovat velké vnitřní štěstí. Nenechte se vystrašit různými nepříznivými okolnostmi, které se mohou dít ve vašem okolí. Svou mysl nastavte v pozitivním duchu a věřte, že se vše v dobré obrátí. Vše, co jste si přáli a vysnili, dostanete, protože jste si to svou vytrvalostí a pracovitostí zasloužili.

Obálka číslo tři

Pokud po něčem opravdu toužíte, je nutné si nejprve uspořádat vlastní život. Momentálně se můžete motat v chaotickém kruhu, který nemá zdánlivě žádný výsledek. Z tohoto zmateného kolotoče však můžete jednoduše vystoupit a začít znovu a lépe. Udělejte si jasné představy o tom, čeho chcete dosáhnout a vyslovte je. Poté se těchto představ a cílů držte a jděte hrdě za nimi i přesto, že vás snad někdo v okolí bude zrazovat. Nevzdávejte se svých snů. Můžete jich dosáhnout.

Obálka číslo čtyři

Minulost je za vámi, a tak se do ní ani myšlenkami nevracejte. Nyní jste tak trochu ustrnuli v přítomnosti, je to však pro vás nějak obohacující? Plánujte si svou budoucnost, sněte o velkých věcech a budete se mít na co těšit. Vesmír zařídí, abyste dostali to, co opravdu chcete. Pokud nyní prožíváte nějaké těžké okamžiky, za pár let se nad nimi povznesete a uvědomíte si, že musely nastat, aby vás posunuly tam, kde se nacházíte. Žijte tady a teď a nevzdávejte se svých snů.

Obálka číslo pět

Poslední roky jste asi bojovali s velkým stresem a urputnou únavou. Vše se ale v brzy v dobré obrátí. Náhle pocítíte nový příliv energie, štěstí a radosti. Co bude příčinou, však není zcela jasné. Možná to bude nový vztah s osudovým partnerem, nebo zlepšení finanční situace. Zkrátka se dočkáte zaslouženého klidu a relaxace. Nenechte tedy rozhodně zastínit své myšlenky negacemi. Budete si připadat jako na obláčku. Užívejte si svůj nový život naplno a sdílejte svou radost s blízkými lidmi, pak se zdvojnásobí.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]