Obyčejná dětská hra malého miminka s německým ovčákem vás dovede k slzám

Chcete se zasmát jako už dlouho ne? Tato dětská hra se psem vám to umožní. Objevují se kolem vás jen smutné věci a situace a chtěli byste povzbudit a rozesmát? Máme pro vás skvělý tip na chvilky radosti a smíchu. Garantujeme vám, že po zhlédnutí tohoto videa budete mít radost na tváři a vaše aktuální ponurá nálada se mnohonásobně zlepší.

Nejde o žádnou nahranou filmovou komedii nebo nějakou komickou dvojici či něco podobného. Máme pro vás příběh naprosto ze života, což z něj dělá opravdu silný a pravdivý příběh. Na začátku se možná trochu zděsíte, ale chce to vytrvat, protože výsledek v podobě radosti na sebe nenechá dlouho čekat.

Vztah dítěte a psa

Jak se tváříte na to, když si vaše dítě hraje se psem? V mnohých rodinách je to normální a nikdy se nic nestane, ale i tak se najde mnoho odpůrců, kteří tvrdí, že máme-li malé dítě, neměli bychom mít psa. Co kdybyste měli malé dejme tomu 5měsíční dítě a k tomu německého ovčáka, o kterém víte, že umí být chvílemi velmi agresivní? V takovém případě by už většina lidí byla opravdu proti tomu, aby se tyto dvě stvoření setkali. Podle mnoha lidí totiž není nikdy jisté a nemůžeme to vědět, zda takový pes na dítě nezaútočí.

Nemluvně a pes hrdiny

To ovšem není případ, který vám dnes chceme ukázat. V tomto videu jsou hlavními hrdiny právě malé 5měsíční dítě a mohutný německý ovčák. Chápeme, že mnozí z vás proti tomu budou něco namítat, ale není důvod. Podívejte se na video zaměníte velmi rychle názor. Nic špatného se tam neděje, spíše naopak.

Obyčejný dětská hra

Rodiče tohoto dítěte totiž mají svého pejska moc rádi a ví, že jejich mazlíček jejich dítě miluje stejně jako oni. Nebáli se ho tedy psovi svěřit. Mnoho rodičů by to neudělalo, ale tito jsou jiní. Díky tomu mohlo vzniknout video, které se stalo hitem internetu. Za všechno může obyčejná dětská hra. Sledujte a bavte se stejně jako my.

My 2 year old GSD Freyja and my 5 month old son! Best friends already!Jukin Media Verified (Original)* For licensing / permission to use: Contact – licensing(at)jukinmediadotcom

Zveřejnil(a) Daniel Colvin dne Středa 24. června 2015

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]