Rozvod páru přišel po dvaceti letech. Ještě teď žena vzpomíná na osudný dopis

Rozvod není až tak nic neobvyklého. Je mnoho párů, které se vezmou, a po několika letech se zase rozvádějí. Stejně tomu bylo i v tomto případě, i když je třeba říci, že toto manželství trvalo celkem dlouho. Konkrétně celých 20 let. Přesto láska nevydržela a manželský pár vše ukončil.

Rozvod proběhl

I když se vyskytly v rozvodovém řízení nějaké komplikace a také proběhlo několik hádek, tak rozvod nakonec proběhl a pár již nebyl v žádném svazku. A tak si mohl jít každý svou cestou. I když ne tak úplně, jelikož muž se po nějakém čase rozhodl napsat své bývalé ženě. Nikdo dodnes neví, proč to udělal, ale dopis který žena obdržela, ji rozhodně překvapil.

Poslal jí dopis a dárek

Nechtěl se s ní kontaktovat osobně, ale chtěl se s ní spojit pomocí dopisu. Klasického poštovního. A přidal také dárek v podobě květin. Ty k dopisu přibalil. Když žena květiny uviděla, udělaly jí radost. Šlo totiž o její oblíbené květiny. A tak tušila, že musí být stoprocentně od někoho, kdo jí velmi dobře zná. Potom ale začala číst samotný dopis.

Dopis jí šokoval

Bylo to zajímavé romantické gesto. Muž jí chtěl jenom udělat radost a do dopisu uvedl, že doufá, že jí květiny potěšily, jelikož se jedná o ten druh, který vždy dostávala, když jí nebylo dobře. Vždy jí udělaly radost a zlepšily jí náladu. Tento dopis ženu skutečně šokoval, jelikož nečekala, že by její dnes už bývalý manžel něco podobného někdy udělal.

Vše řekla dceři

Když se jí dcera zeptala, od koho jsou ty květiny, řekla, že od jejího táty. I ta byla v šoku. Kytici i s dopisem vyfotila a vystavila na sociální síť se vzkazem, že láska jejích rodičů musela být opravdu velká, když i po rozvodu její táta její mámě, bývalé manželce, posílá takto krásné dárky v podobě květin. Tento příspěvek se stal ihned hitem internetu. Vyvolal však řadu spekulací, proč se nakonec rozvedli, když k sobě očividně stále něco cítí?

Fotografie: Pixabay, Unsplash

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]