Volba šatů odhalí skryté vlastnosti osobnosti. Mnozí budou z výsledku překvapeni

Fotografie: Canva Photos

Myslíte si, že se o sobě nemůžete dozvědět nic nového? Velký omyl. Testy osobností jsou na internetu velmi oblíbené a vy si teď můžete jeden vyzkoušet. Stačí si vybrat jedny letní šaty.

Léto je nádherné roční období. Nemáme toho příliš na sobě, takže se cítíme lehčí, jíme také mnohem lehčí jídla a můžeme konečně odložit teplé boty a outfity o několika vrstvách. V prvních slunečných dnes se opět dostáváme ze své ulity, do které jsme se uchýlili během zimy.

Fotografie: Canva Photos

Světle modré, červené s jedním ramínkem a tříbarevné

První, světle modré šaty znamenají, že milujete aktivní život plný zážitků. Nudná rutina a monotónnost vám nic neříkají. Děláte vše proto to, abyste se bavili. Nemusíte být přitom středem pozornosti. Máte spoustu známých a máte s nimi dobrý vztah. Druhé, červené šaty naznačují, že jste všestranná, velmi atraktivní a roztomilá žena.

Víte, jak ovlivnit lidi v každé situaci. Vaše flexibilita a vynalézavost nezůstanou bez povšimnutí ostatními. Máte dobrou kontrolu nad svým životem a emocemi. Třetí, tříbarevné šaty o vás říkají, že se dokážete rychle přizpůsobit novým situacím.

Vaše nálada často závisí na společnosti, ve které se nacházíte. Rádi relaxujete na klidném místě a silně věříte v přátelství, i když to nejde vždy snadno. Jste někdo, kdo je připraven otevřít srdce a pomoci příteli, když to potřebuje.

Fotografie: Canva Photos

Modré s rukávy, pestré a černé

Čtvrté, jednoduché a elegantní šaty s rukávky jsou stejné, jako vy. Cítíte se skvěle stylově a víte, co si obléct a kdy. Vážíte si malých věcí v životě a dobře znáte jejich důležitost. Celý život se skládá z malých hádanek, které na vaší cestě vypadají docela chaoticky, ale je dokážete poskládat dobře dohromady. Páté, pestrobarevné šaty naznačují, že máte hodně fantazie. Jste kreativní, otevření a sebevědomí.

Dokážete situaci vždy naklonit ve svůj prospěch. Často děláte na lidi bláznivý dojem, zvláště když vám lépe znají. Vaše kreativní povaha je nakažlivá pro ostatní, kteří chtějí být jako vy. Šesté, černé šaty ukrývají krásu uvnitř i venku. Jste obklopeni speciální aurou, která lidem připomíná sluneční světlo. Všem je s vámi pohodlně a příjemně, a přitahujete podobné lidi. Raději nebudete středem pozornosti, i když víte, že tam skončíte.

Fotografie: Canva Photos

Žluté a tmavě modré

Sedmé, žluté šaty říkají, že si děláte, co chcete a kdy chcete. Víte, jak věnovat pozornost, ale nenecháte se odradit komentáři nebo názory lidí od toho, abyste dělali to, co máte rádi. Víte, že žárliví lidé budou všude, a to i pod rouškou přítele. Proto zastáváte svůj názor, ať jde o cokoli. Někteří lidé si mohou myslet, že jste arogantní, ale jiní obdivují vaši odvahu.

Poslední, tmavě modré šaty s puntíky naznačují, že víte, jak relaxovat. Zvládáte se nepoddat stresu a vždy víte, jak se soustředit na daný úkol. Jste zodpovědní a znáte hodnotu peněz. Lidé jsou rádi ve vaší společnosti, protože obdivují vaše dovednosti a vyspělost. Snažíte se udělat dobrý dojem nejen svým vzhledem, ale také jazykem a chováním.

Zdroj: Verywellmind