Svatební šaty z toaletního papíru udělaly nevěstu zcela neodolatelnou

Z čeho všeho mohou být? Kromě klasického materiálu existují i svatební šaty z toaletního papíru. A jak vypadají? Budete se divit, jak dokonale. Najednou zjistíte, že desítky tisíc za šaty mohou být vyhozenými penězi, když mnohem lepší služby vykoná něco, co stojí pár korun a co běžně používáme v domácnosti.

Unikátní soutěž

Na začátku všeho byla kreativní soutěž. A právě ta vnukla nápad svatební šaty z toaletního papíru vyrobit. Možná se to zdá jako něco směšného, nemožného nebo bláznivého, ale až uvidíte výsledek, bude vám jasném, že to je možné. A že výsledek vypadá skutečně nádherně.

Toaletní papír a pár běžných věcí

Co je na svatební šaty z toaletního papíru vlastně potřeba? Jsou to pouze základní věci, které má každý doma. Základem je toaletní papír – samozřejmě že ten bílý. Potom už postačí jenom nůžky, lepidlo, lepicí páska, jehla a nit a pár dalších drobností. Tou poslední věcí už je pouze představivost, dostatek času, zručnost a píle. Potom skutečně může vzniknout něco, co má označení unikátní.

Řada věcí probíhá v kuchyni

Kde se svatební šaty z toaletního papíru tvoří hlavně? Zní to možná zvláštně, ale je to v kuchyni. Zde je totiž třeba dát toaletnímu papíru požadovanou strukturu, tvar, a tedy i vzhled. A tak je použitý hrnec s vařící vodou, cedník, ale i různé kuchyňské spotřebiče.

Unikátní výtvor, vyléčení a také odměna za vítězství

Nutno říci, že za výrobou těchto svatebních šatů stojí ještě jeden příběh. Ten je spojený s depresí, která právě díky dlouhodobé práci na těchto šatech výrazně ustoupila a došlo opět k navození psychické pohody. A jak šaty z papíru obstály v celé soutěži? Samozřejmě skončily na prvním místě. Až je uvidíte, bude vám celkem jasné, že jinak to ani dopadnout nemohlo.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]