Vážila 200 kilo a hazardovala se zdravím, ale podívejte se na její dnešní proměnu. Těžko byste řekli, že jde o stejnou ženu

ruce břicho obezita
Fotografie: Unsplash

Morbidně obézní žena se rozhodla pro změnu, proto se přihlásila do reality show, v níž diváci mohou sledovat nejen její cestu za shozenými kilogramy.

S blížící se plavkovou sezónou se každá druhá žena snaží shodit nějaké to kilo navíc nebo alespoň vytvarovat postavu do bikin. Není to vždy snadné a podle psychologů nestačí jen držet správně nastavený jídelníček, cvičit a běhat, ale také si své hubnutí zpracovat po psychické stránce. Hubnutí není jen o dosažení menší velikosti oblečení, ale o celkově jiném nastavení mysli. Na své cestě ke zhubnutí kompletně změnila svůj život i žena známá z reality show.

Dosáhla svého cíle

Významného milníku na své cestě ke zhubnutí dosáhla Vanessa Cross, hvězda reality show stanice TLC 1000-lb Best Friends. Musela změnit nejen jídelníček, ale kompletně od základů i celý svůj život. Vanessa vážila více než 200 kilogramů, když se poprvé objevila v programu zmiňované stanice. Nyní však prošla neuvěřitelnou změnou a zlepšilo se jí také zdraví.

Svého cíle zhubnout a cítit se lépe Vanessa Cross dosáhla. Potřebovala zhubnout, aby se kvalifikovala na bariatrickou operaci (zmenšení žaludku). Se svými fanoušky na sociálních sítích sdílela fotografie před a po. Během epizody v březnu 2022 vážila 180 kg, což byla výrazná ztráta hmotnosti oproti její největší váze, která byla kolem 226 kilogramů.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Vannessa Cross (@vannessa_1kbestfriends)

Inspirace pro druhé

Někdo by si mohl říct, že 180 kilogramů je stále morbidní obezita. Pro Vanessu to však byl důležitý úbytek váhy, díky němuž se cítí nejsvobodnější za posledních 20 let. Podstoupila zmenšení žaludku a v druhé sezóně pořadu, která byla vydána v prosinci 2022, vypadala znatelně štíhlejší. Vanessa také touží po odstranění přebytečné kůže pomocí plastické operace. K té si však musí udržet svou váhu alespoň po dobu 6 měsíců. Kůže by totiž mohla dál povolovat.

Vanessa i nadále pokračuje v tvrdé práci v posilovně a ještě nedosáhla své cílové váhy. Je však odhodlaná se na svou vysněnou váhu dostat. Vanessa Cross sdílela svou cestu pořadem na sociálních sítích. Inspirovala tak mnoho dalších svou vůlí a silným duchem. Také fanouškům připomíná, že hubnutí není jen o shazování kil a dřině v posilovně, je potřeba pracovat také na své mysli a vnitřním nastavení.

Zdroj: Onlinenytt

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*