Muži se jí kvůli obézní postavě vyhýbali. Díky geniálnímu jídelníčku zhubla 45 kg do 6 měsíců

tlustá žena
Fotografie: Freepik

Už se jí nelíbilo pobývat v nezdravém těle. Muži ji ignorovali a ona se necítila příliš sebevědomě. Teď všem dokázala, že zhubnout jde, a to i bez drastických diet.

Deník Newly upozornil na mladou dívku, jež by se mohla stát inspirací pro mnoho lidí, kteří bojují s nadváhou a nedaří se jim zhubnout. Na začátku to byla 113kg vážící dívka, o niž muži nejevili žádný zájem. Pevně se proto rozhodla pro změnu a začala hubnout. Žádné drastické diety však nečekejte. Pochutnává si na pizze, zmrzlině, koblihách i velkých porcích těstovin. Její tajemství tkví v rozložení jídla během dne.

Výrazně zhubla a váhu si stále udržuje

Před dvěma lety se Lauren Davies rozhodla, že chce zhubnout. Vždycky jen slyšela, ať se se svojí váhou smíří, že je prostě taková a nikdy nezhubne. Vážila 113 kg a muži o ni neprojevovali zájem. Nakonec sobě i ostatním dokázala, že to jde. A to dokonce bez drastických diet. Podařilo se jí zhubnout neuvěřitelných 45 kilo během prvních šesti měsíců a svoji cestu ke zdravé váze zveřejňuje na svém tiktokovém účtu.

Zhubnout je totiž jedna věc, ale váhu si poté také udržet, to je asi ta největší výzva pro notorické „dietáře“. Zajímavé je, že se Lauren nijak zvlášť v jídelníčku neomezuje a konzumuje i věci, které bychom mohli označit za nezdravé, příliš tučné nebo sladké. Často ukazuje, na jakých jídlech si přes den pochutnává. Obecně největší porce konzumuje do odpoledne. Pak už si dává jen malou svačinku a nevečeří.

Kadeřník tvrdil přesvědčené ženě, že její přání je téměř nereálné. Svůj výkon označil za životní dílo

Dopřeje si i tučné jídlo nebo sladkosti

Příkladem jejího jídelníčku je vydatná anglická snídaně, která se skládá z fazolí, dvou veganských párků, volského oka a dvou pražených toastových chlebů z máslem. Na oběd si dopřeje velkou porci zapečených těstovin se slaninou, sýrem a krémovou omáčkou. Odpoledne si dá už jen čokoládový jogurt, do kterého si nasype čokoládové kuličky. Lauren miluje italskou kuchyni a nevynechává ani pizzu. Tu však doplní o velkou porci čerstvého zeleninového salátu.

@laurennddavies best feeling > #weightloss #weightlosstransformation ♬ Confidence (sped up version) – Ocean Alley

Nevyhýbá se ani sladkostem. Dá si buchtu, zmrzlinu i sušenky. Po tomto velkém úbytku váhy musela také podstoupit operaci na odstranění přebytečné kůže z břicha. Teď je z ní sebevědomá žena, která se nebojí obléci upnuté šaty a na nezájem mužů si už opravdu nemůže stěžovat. Na SvětěKreativity se můžete podívat na další inspirativní proměnu. Čtyřicátnice zhubla 44 kg a výrazně omládla.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]