Zákaznice ponižovaly ženu během nakupování svatebních šatů. Reakce majitele obchodu je nekompromisně vrátila do reality

Fotografie: Depositphotos

Někteří lidé stále neberou ohled na to, že by si měli všímat hlavně vlastního života a nekomentovat ostatní lidi. Své o tom ví dívka z našeho příběhu.

Trendem moderní doby je hubená dívka, která splňuje požadované míry. Ačkoliv dříve byla sned žena kyprých tvarů, připomínající Venuši, dnes tomu tak není. Modelky jsou hubené a stále více důrazu se klade na zdravou stravu a dokonalou postavu. Ne každý ale takovou postavu má a dost často je kvůli tomu terčem posměchu. Tento trend nepatří jen do škol, mladá dívka se s ním setkala dokonce i ve svatebním salonu.

Fotografie: Pexels

Základem je být spokojen sám se sebou

Ve finále ale není důležité jakou velikost oblečení kdo má, ale jak se cítí. Pokud je člověk spokojen s tím, že má nějaké kilo navíc, neměli by z toho ostatní dělat problém. Všichni totiž nemůžeme vypadat stejně a mnohdy mohou za naší postavou stát i zdravotní problémy. To je také jeden z důvodů, proč bychom se ostatním lidem neměli posmívat za to, jak vypadají.

Fotografie: Pexels

Mladá dívka z našeho příběhu měla ve svém životě vše, o čem kdy snila. Potkala muže svých snů, který se rozhodl ji požádat o ruku. A to dokonce i přesto, že neměla postavu jako modelka, ale naopak. Jednoho dne se tedy vydala do svatebního salonu, aby si pro svůj slavnostní den vybrala vhodné šaty. Bohužel zde narazila na ženu s dcerou, které si neodpustily nejen nevhodné, ale také velmi urážlivé poznámky o její postavě.

Chtěla s brekem odejít, čekalo ji ale překvapení

Dívka si právě zkoušela svatební šaty, které ji padly do oka, když od hloučku dvou žen zaslechla urážky na její osobu. Starší z žen zrovna sdělovala své dceři, že jí překvapuje, že si někdo chce dobrovolně vzít někoho, kdo je tak tlustý. Dcera na to odvětila, že si doteď nemyslela, že i velryby se mohou vdávat. Komentáře obou žen vehnaly dívce slzy do očí a chystala se odejít. Reakce majitele obchodu, který celou situaci slyšel, ji ale velmi překvapila.

Fotografie: Pexels

Postavil se k ženě ve svatebních šatech a dámám sdělil, že u něj v salonu nejsou zvanými hosty. Obě se mu vysmály, přišly si totiž pouze vyzvednout šaty, které již mají dávno zaplacené. Majitel obchodu ale neváhal, peníze za šaty jim vrátil a ze svého obchodu je vykázal.

Odmítl prodat své zboží někomu, kdo je takto neuctiví k ostatním lidem jen podle jejich vzhledu. Vysloužil si za to rozbitou výlohu od naštvané slečny, protože již neměla šanci si na svoji svatbu sehnat šaty nové.

Zdroj: UberAlles

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]