Svatební pozvánka pro všechny hosty zahrnovala nepřijatelnou podmínku. Svatebčané byli rozčarovaní

Fotografie: Depositphotos

Pozvánka na svatbu je bezesporu velmi radostným dopisem. Ne vždy je to ale podmínkou, jedna nevěsta se rozhodla k obvyklé pozvánce přidat i vzkaz, kterým některé hosty šokovala.

Obvyklým zvykem, který se ke svatbám váže, je také darování finanční hotovosti. Často se hosté uchylují k tomu, že budoucím novomanželům darují hmotný dar spolu s obálkou, ve které se skrývá finanční obnos, který si hosté sami určí. Tento obvyklý postup se ale jedné nevěstě nelíbil a rozhodla se svoji svatbu pojmout jinak.

K pozvánce přidala také neobvyklou podmínku

Nevěsta se rozhodla, že nenechá věci náhodě a finančně náročnou svatbu si nechá zaplatit. Obvykle se k tomuto kroku uchyluje otec nevěsty, tato se ale rozhodla jinak. Usoudila, že lepší volbou než využít darované peníze po svatbě, je možné je využít na financování svatby. K pozvánce na svatbu tedy přidala i vzkaz, že peníze, které by hosté přinesli na svatbu, požaduje zaslat předem.

Požadavek budoucí nevěsty se ale nesetkal s takovým ohlasem, který ona sama čekala. Od většiny jejích přátel totiž přišlo odmítavé vyrozumění, mnohdy až velmi extrémní. S jejím postojem a žádostí téměř nikdo z jejích hostů nesouhlasil a většina z nich odmítlo jí předem dát peníze na to, aby mohla uspořádat vlastní svatbu.

Problémem je také to, kdo měl kolik dát

Susan ve svém dopise každého z hostů žádala o konkrétní částku, kterou mají na její svatbu přispět. Měla totiž předem vypočteno, na kolik její svatba vyjde a tuto sumu rozdělila mezi hosty, které na ni pozvala. I přesto, že částka, kterou Susan po svých hostech požadovala, nebyla nijak vysoká, většinu z nich to opravdu naštvalo a cítili se poníženi.

Teta poprosila pár, aby svatební dar otevřeli až po první hádce. Po 9 letech odhalili význam tajemného obsahu

Svatební hosté
Fotografie: Pexels

Fascinující na tom je, že tento příběh následně na sociálních sítích zveřejnila sama nevěsta, I ta se totiž v této situaci cítila dotčeně a to proto, že ji její přátelé odmítli podpořit. Chtěla mít takovou svatbu, jakou si vysnila a tak o pomoc s její realizací požádala své hosty. Nechápe, že jí nikdo nechtěl vyhovět a cítí se tímto chování uražena. Své přátele na veřejných sítích označila jako zákeřné a falešné.

Zdroj: Webniusy

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]