Měsíce plánování svatby málem přišly vniveč, když ženich odpověděl „Ne“. Poté přišlo dojemné vysvětlení

Fotografie: Depositphotos

Manželství se uzavírá, když si žena a muž před svědky slíbí, že spolu budou žít a ctít se navěky. Inu, ženich na této svatbě originalitu skutečně nepostrádal.

Wendy a Paul, kteří se do toho rozhodli konečně praštit, prožili před svatebním oltářem chvíle napětí, když ženich nečekaně odpověděl „ne“ na otázku, zda by chtěl Wendy za manželku. Přitom po celou tu dobu tvořili jedinečný pár a už jim zbýval jen jediný krok. Přestože odpověď zpočátku způsobila v kostele šokující atmosféru, Paul měl připraveno něco zcela mimořádného.

Svatba nabrala nečekaný spád

Emoce v kostele dosahovaly vrcholu, než Paul konečně vysvětlil svou netradiční odpověď. Účelem totiž bylo udělat tento jedinečný den ještě více mimořádným, aby záměr zapůsobil jak na hosty, tak na nevěstu. Proto byla tato odpověď záměrem, jak vykouzlit dojemný okamžik a zdůraznit výjimečnost jejich lásky. Pro Wendy byl však tento neočekávaný zvrat šokující, ale nakonec se ukázal jako dojemný a romantický projev lásky jejího budoucího manžela. Budoucí manželé si z něčeho takového mohou vzít příklad, jak píše web Brides.

Ženich svou svatbu pěkně zpestřil

Video ze svatby odhaluje celý příběh až do překvapivého vysvětlení ženicha, které přineslo úlevu i smích. Ve videu níže ho můžete vidět cca kolem 6. minuty. Rozhodně stojí za sdílení. Můžete tak prožít tento jedinečný a nezapomenutelný moment ze svatebního obřadu se svými blízkými, jak píše web BBC.

Svatby bývají mnohdy plné překvapení

Je zcela zřejmé, že za tento kousek bude Wendy svého ženicha milovat ještě více, protože se jednalo o opravdu originální nápad. O svatbách jako takových píše náš redakční tým celkem často, protože se při nich dějí věci, které by si člověk mnohdy nedokázal představit. Například úchvatný tanec ženicha s jeho maminkou redakce popisovala ke konci října a stálo to opravdu za to!

Nečekaný svatební dar ukončil dlouholeté přátelství. Po otevírání obálky zůstali novomanželé paralyzováni

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*