Matka ze svatby svého syna nebyla nadšená. Když si všimla, že ji ženich vyzývá k tanci, ihned se rozzářila

Fotografie: Depositphotos

Svatba je velikým dnem nejen pro oba zasnoubené. To dokázal mladý ženich, který se rozhodl se svojí matkou předvést naprosto neuvěřitelný společný tanec.

Svatba často bývá dnem, kdy jsou lidé velmi nervózní. Zároveň jsou zážitky z tohoto dne vzpomínkami na celý život. Každý ženatý či vdaný člen redakce SvětaKreativity má nějakou pěknou vzpomínku ze své vlastní svatby. Spousta lidí se však snaží dodržovat některé rituály, které mohou na první pohled vypadat nudně. Ženich se svou maminkou vše pojal úplně jinak, což všem hostům vyrazilo dech.

Obřad probíhal standardně

Svatební obřad ženicha a nevěsty neprobíhal nijak netradičně. Když přišel čas na první tanec novomanželů, chtěli vše pojmout trochu tradičně a připojit k tomu také tanec s rodiči. Po nádherném společném tanci tak byla na řadě ženichova matka, která si se svým synem chtěla zatancovat. To však ještě nikdo z hostů netušil, že vše společně mají připravené.

Nejdříve vše vypadalo nudně

Mamince ženicha to moc slušelo, stejně jako jejímu synovi. Jejich společný tanec na pomalou muziku byl však bez elánu, a jak píše Seeitlive, někteří hosté se brzy začali nudit. Naštěstí pro oba tanečníky to nastávalo v době, kdy se jejich taneční píseň měnila z pomalé na daleko rychlejší. Hostům pak začalo docházet, že se jedná o nacvičené představení.

Hosté se bavili

Hudební podklad pro ženicha a jeho maminku znatelně zrychlil a oba dva začali předvádět neuvěřitelné taneční kreace. V tu chvíli upoutali pozornost všech, kteří byli v sále. Společně si to neuvěřitelně užili a někteří hosté dle SpotlightStories obdivovali ženu, že dokázala tančit na vysokých podpatcích. Celé taneční vystoupení pobavilo všechny hosty, některé z nich tím dvojice dostala do euforie.

Svatba se proměnila v „nezapomenutelný“ zážitek. Svatebčané za problémy viní dodavatele jídla na hostinu

Vše bylo natočeno

Některé svatby naprosto změní atmosféru pouhým rodičovským tancem. O jedné takové jsme na SvětěKreativity psali již v minulosti, kdy za vším stála nevěsta a její otec. Tentokrát bylo vše způsobeno ženichem a jeho maminkou. Z celého jejich vystoupení bylo samozřejmě pořízeno video, které se později rozhodli sdílet na internetu. Každý člověk se tak na jejich skvělé taneční vystoupení může podívat.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]