Žena skončila po těžké autonehodě na vozíku. Přítel ji i přesto požádal o ruku. Ve svatební den nevěsta všechny přítomné rozplakala

Fotografie: Depositphotos

Každá žena chce být ve svůj svatební den ta nejkrásnější a nejzářivější. To se jistě povedlo mladé nevěstě z tohoto příběhu.

Mladá žena jménem Jennifer Darmon byla ve svůj den překrásná a usměvavá. O tom není pochyb, protože každá z dam chce před svým budoucím manželem u oltáře vypadat nezapomenutelně. U této nevěsty to bylo ale mnohonásobně emotivnější než u jiných. Věřte, že tento příběh dojme i vás. 

S osudem se nechtěla smířit

Mladá žena byla bohužel účastnicí děsivé dopravní nehody, během které byla velmi vážně zraněna. Lékaři jí prozradili, že zranění jsou nevratná kvůli obsáhlému poranění míchy a tento stav jí již nedovolí chodit, zůstane na invalidním vozíku. V té době byla zasnoubená se svým mužem, ale myšlenka, že by si ji vzal, pro ni byla nemyslitelná. 

Fotografie: Freepik

Dokonce svému milému řekla, že pro něj bude příliš velkou zátěží, aby ji raději opustil a žil dál krásně a aktivně podle svého uznání. Jenže Mike nechápal, jak Jennifer něco takového mohlo napadnout. Neopustil ji, ale stál při ní. Snažil se ji podporovat na každé rehabilitaci i při operaci, kterou žena prodělala. Byl s ní všude, kde ho potřebovala. 

Fotografie: Pixabay

Ve svatební den všechny překvapila

Pro Jennifer nebylo přijatelné, že by celý život pouze seděla na invalidním vozíku. Snažila se ze všech sil, aby tomu tak nebylo. Díky svému snoubenci měla pocit, že zvládne i nemožné, a to především, když plánovali svatbu.

Proto začala během rehabilitací tvrdě cvičit a pracovat na sobě. Lékaři jí nedávali velkou šanci, že se opět postaví na nohy, ale ona se nevzdávala, chtěla dokázat opak. 

Fotografie: Pixabay

V den její svatby se Jennifer opravdu postavila na nohy. Sice je pravda, že potřebovala svého otce a bratra, ale i tak se po svých nohou dostala k oltáři a splnila si svůj sen. Reakce všech přihlížejících byla krásná, nikdo z nevěsty nedokázal spustit oči a všichni byli velmi rádi, že žena zase stojí. Tím ale překvapení neskončilo. Žena si poté dokonce zatančila svůj první novomanželský tanec.

Zdroj: YouTube / THRE3TVOnline

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]