„Vykopla jsem svou matku ze svatby a myslím, že jsem udělala dobře,“ říká nevěsta v otevřeném dopise o rodinném konfliktu

Fotografie: Depositphotos

Někteří hosté na svatbě netuší, jak se mají správně chovat, a občas dělají i nehezké scény. Tato žena musela vyhodit svou vlastní matku, jelikož už jí velmi vadilo její chování.

Svatební den je opravdu velkým a důležitým dnem pro svatebčany, kteří se na tuto událost připravovali několik měsíců. Většina lidí si přeje, aby byl tento den dokonalý a udělá pro to vše, co je v jejich silách. Na každou svatbu také patří hosté a většinou není pro svatebčany problém s jejich výběrem. Tato žena však lituje toho, že pozvala na svatbu svou matku, kterou nakonec musela vyhodit.

Nevěsta nemá dobrý vztah s matkou

Nevěstě je 31 let a již dlouhou dobu nebydlí se svými rodiči. Její matce je 51 a stále si hraje na princeznu, které musí být každý vděčný. Má dojem, že celý svět by jí měl ležet u nohou a její manžel to toleruje a po celou dobu manželství je s jejím jednáním spokojený. Jejich dcera ale nemá stejný názor a svou matku nemá příliš v látce. Stále si totiž živě vzpomíná na momenty, které by raději vymazala z paměti.

Fotografie: Depositphotos

Matka se chová jako princezna

Když byla nevěsta malá, musela k mnoha událostem přát své mamince a dávat jí dárky. Dokonce se stávalo, že na narozeniny musela přát své matce a dávat jí dárek za to, že jí porodila a dala jí život. Jednoho dne se dívce podařilo dostat na veřejnou školu a její otec jí ani nijak nepochválil. Větší radost měl z manželky, protože ona vychovala skvělou dceru. Nevěsta o své matce řekla, že se o sebe hodně stará, a proto vypadá dobře. Všechny lidi celý život přesvědčuje o tom, že se svou dcerou jsou velmi blízcí přátelé a mají skvělý vztah.

Když si dívka přivedla domů prvního přítele, její matka se o něj ihned začala zajímat, a dokonce s ním i flirtovala. Kvůli takovému chování se dívka nejednou rozešla se svými přítelem. Když si žena jednoho dne našla přítele Alexe, o kterým měla dojem, že je to ten pravý, raději jej 2 roky nepředstavila rodičům. Jednoho dne ji ale Alex požádal o ruku a poté je již musela seznámit.

Fotografie: Depositphotos

Všichni se začali chystat na svatbu

Její matka neměla z jejího přítele Alexe příliš velkou radost, a ještě ke všemu byla naštvaná. Rozzlobilo ji, že dostala pouze kytici květin a prstýnek dostala její dcera. Budoucí nevěsta poprosila svého otce, aby jí poslal oděvy, které si budou brát na svatbu. Otec jí poslal fotky maminky, na kterých měla dlouhé modré šaty, a tak si žena oddechla.

Na svatbě přišel šok

Jakmile nastal svatební den, byl to pro všechny obrovský šok. Její matka dorazila v bílých hedvábných šatech s otevřenými rameny a na hlavě měla korunku. Ihned zaujala pozornost všech hostů a se všemi se chtěla seznámit. Po chvilce se nevěsta naštvala, zašla za svým otcem a požádala jej, aby matku odvedl pryč.

Její matka však chtěla udělat scénu, ale budoucí manžel nevěsty její matce řekl, že pokud neodejde, zavolá policii. Nakonec rodiče odešli a svatba mohla v klidu pokračovat. Druhý den přišla nevěstě dlouhá SMS od jejího otce s účtenkou za formální oděvy, které si vypůjčili, účtenka za hotel a také vyúčtování letenek, které chtějí po dceři proplatit.

Zdroj: Gesellschaft