Komerční let se proměnil v nečekané drama. Nepřijatelné chování dítěte matka dokonce podporovala

Fotografie: Freepik

Podívejte se na záběry z letadla, na nichž se malé dítě baví tím, že si ze sedadla před sebou udělá výtvarné plátno. Jeho matka mu v tvorbě graffiti ještě pomáhá.

Sezóna dovolených je v plném proudu a mnoho rodin tak vyráží na zasloužený odpočinek. Cestování s malými dětmi však někdy může být opravdu náročné a zabavit je na dlouhé cestě v letadle nebo autě může být výzva. To však příliš neomlouvá jednání této maminky, která v letadle nechala své malé dítě malovat po sedadle, jak uvádí server Webniusy. Spolucestující celou scénu natočil. Mnoho lidí nevěřilo vlastním očím a benevolentní přístup rodičů je nadzvedl ze židle.

Matka ho v jeho konání ještě povzbuzuje

Tak takto opravdu ne. Podívejte se ve videu níže na záběry, jež pořídil jeden cestující blíže nespecifikovaného letu. Ten sedí na sedadle v uličce a natáčí výklopný pultík, který má před sebou. Na něm není nic tak zvláštního. Když však nasměruje kameru na pultík prostředního sedadla, uvidíte, že je celý pomalovaný.

Kamera se posouvá dále k sedadlu u okna a tady odhaluje viníka této spouště. Malý chlapec sedí na klíně své maminky a vesele čmárá na pultík sedadla před sebou. Maminka mu v jeho počínání nijak nebrání, a dokonce mu chvílemi usměrňuje i ruku a ke kreslení ho povzbuzuje. Mnoho lidí chování této maminky rychle odsoudilo.

Cestující v letadle byli doslova v pasti. Posádka je z hotového pekla nenechala ani odejít

Děti můžete zabavit i jinak

„Video by mělo být přejmenováno na: Máma pomáhá batoleti kreslit po stolech v letadle za 100 milionů dolarů, zatímco pitomec natáčí,“ napsal jeden z komentujících. „Tohle mě naštvalo víc než zbytek videa. Nedej bože, aby dítě kreslilo v oblasti, kterou rodiče neschválili,“ cituje DailyMail jiný rozhořčený komentář. Většina lidí, včetně rodičů malých dětí, si neumí představit, že by nechali své dítě dělat něco podobného.

Na obranu maminky je nutno uvést, že možná byla připravená s vlhčenými ubrousky toto veledílo po svém dítěti uklidit. To už bohužel nevíme. Přesto je mnoho lidi přesvědčených, že ani to není ospravedlnitelné, protože dítěti jasně neřekne, že kreslit po jiných věcech, než je papír, se prostě nedělá. Ruku na srdce, kdo někdy cestoval s malými dětmi, bude mít pro ni asi více pochopení.

Udržet dítě tak dlouho v klidu na omezeném prostoru sebere opravdu hodně energie i nápadů, jak ho zabavit. Určitě je dobré mít v příručním zavazadle nějakou knížku nebo papíry, pokud se rozhodnete nechat dítě cestou kreslit. Na SvětěKreativity jsme psali o také o dalším případu z letadla, kdy matka nechala dítě kopat do sedačky před sebou.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*