Malá dívka vystřídala na parketu novomanžele. Svým vystoupením všechny přítomné rozesmála k breku

Fotografie: Depositphotos

Přestože během svatby hosté věnují svou pozornost především ženichovi a nevěstě, tato malá holka je svědkem toho, že to nemusí být pravidlem.

Svatební den je velmi důležitou životní událostí v životě ženicha a nevěsty, kterým je ve většině případech směřována veškerá pozornost. Někdy se však mohou objevit i takový hosté, kteří si pozornost publika získají a hlavní hvězdy večera posunou daleko do stínu. Kdo by ovšem řekl, že něco podobného udělá tato malá holčička, která začala před všemi hosty tancovat na světoznámé písně.

Malá holčička zahnala nevěstu do kouta

Přestože si ženich a nevěsta mysleli, že bude jejich svatba pouze o nich, tato malá holčička je po chvíli přesvědčila o naprostém opaku. Nejenže byla krásně oblečená, aby mohla během svatebního obřadu pohazovat květiny, získala si také pozornost všech hostů poté, co naprosto ovládla taneční parket – dokonce i samotnou nevěstu zatlačila do pozadí.

Fotografie: Pixabay

Když tato malá holčička uslyšela z reproduktorů světoznámou píseň od Justina Biebera s názvem „Baby“, neztrácela čas a okamžitě se pustila do tance. Tehdy už si pomalu začala získávat pozornost mnohých přítomných, ovšem největší překvapení přišlo v momentě, kdy DJ změnil píseň na někdejší světový hit „Gangnam Style“ od jihokorejského interpreta PSY.

Rozený talent

Od samého začátku je na malé holčičce vidět, že je to rozená umělkyně, které rozhodně nechybí kuráž. Vkus, pohyby a cit pro rytmus – s tím se prostě musíte narodit. Přítomní hosté tak akorát s úžasem sledovali, jak tanečnice přebírá parket a zastiňuje oba novomanžele.

Fotografie: Flickr

Nakonec to tanečnice rozjela s takovou energií, že jí dokonce spadla i stuha z jejích krásných šatů – taková maličkost jí však v žádném případě nezastavila, spíše naopak. Je štěstí, že jeden z hostů mohl toto vystoupení zaznamenat na kameru a posléze ho sdílet na sociálních sítí.

Zdroj: Inspire More

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]