Ženich zemřel 60 minut po obřadu. Nevěsta místo hostiny plánovala pohřeb

navlékání prstýnků
Fotografie: Freepik

Nikdo neví dne ani hodiny. Smrt často přijde nečekaně, jako se to stalo tomuto muži, který zemřel v ten nejšťastnější den svého života.

Osud jim nedal šanci strávit v manželství ani jediný den. Veselá svatba zamilovaného páru se během chvilky změnila v srdcervoucí drama. Ženich se hodinu po obřadu chytil za srdce a zkolaboval. Zemřel o chvíli později v nemocnici, kam jej rychle převezli záchranáři. Zdrcená nevěsta tak místo svatební hostiny začala plánovat manželův pohřeb.

V kostele si stihli vyměnit sliby i prstýnky

Svatební obřad se konal 19. června 2023. Johnnie Mae Dennisová a Toraze Davis tvořili pár již delší dobu a Toraze přijal děti, které měla Mae s předchozího vztahu. Svou lásku se rozhodli stvrdit svatebním obřadem, který dlouho plánovali. Dali si záležet na každém detailu a chtěli, aby jejich svatba byl dokonalá. Ani jeden z nich neměl nejmenší tušení, že jejich nejšťastnější den se promění v ten nejsmutnější.

Obřad probíhal v kostele v Omaze ve státě Nebraska. Celá rodina, přátelé i děti nevěsty se tu shromáždili, aby byli svědky stvrzení jejich vzájemné lásky. Oddávající kněz pronesl slavnostní řeč a poté si dvojice vyměnila svatební sliby a prstýnky. Po novomanželském polibku se zdálo, že nemohou být šťastnější. Když však o pár chvil později dvojice vycházela z kostela stalo se něco nečekaného.

Před kostelem se ženich zhroutil

48 letý Toraze se náhle chytil za srdce a padl k zemi. Zděšení svatebčané mu okamžitě zavolali pomoc. I přes veškerou snahu se však zdravotníkům nepodařilo ženicha oživit. Toraze Davis zemřel před zraky svých přátel a rodiny na krevní sraženinu, která byla podle pozdějšího vyjádření lékařů, nepřežitelná. „Stalo se to během jedné vteřiny,“ řekla později svědkyně nevěsty.

novomanželé před kostelem
Fotografie: Freepik

Toraze Davis zemřel jen chvíli po svatebním obřadu, když se vyšli před kostel fotit. „Byl to nejšťastnější den Torazeova života. Viděla jsem jen úsměv na jeho tváři a to, jak byl šťastný,“ řekla Monica Millerová, přítelkyně novomanželů. Zdrcená nevěsta je stále v péči svých blízkých. Z nečekané smrti svého manžela se stále snaží vzpamatovat.

Kamarádka pro nešťastnou nevěstu založila sbírku

Přitom už jednu velkou ztátu utrpěla několik týdnů před svatbou, kdy jí zemřela maminka. Její přítelkyně Monica Millerová se rozhodla, že pro svoji kamarádku založí sbírku na platformě GoFundMe, aby z ní mohla pokrýt náklady na manželův pohřeb. I když nikdo nemůže čerstvou vdovu utěšit v jejím zármutku, lidé se snaží jí alespoň finančně podpořit. Ve sbírce se prozatím vybralo kolem půl milionu korun. Pohřeb je plánován na 5. července.

Zdroj: Fakt

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]