18letý mladík zjistil, že mu zbývá pár měsíců života. S dívkou je naplnil zážitky jako z filmového scénáře

Fotografie: Maxinick11 / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Chase Smith byl středem neobvyklého a dojemného příběhu lásky. Po tragické diagnóze se Chase rozhodl žít svůj zbylý čas naplno a tuto cestu sdílet s láskou svého života.

Chase Smith byl teenager plný života a snů, když mu byla předložena nečekaná a zároveň krutá diagnóza. V osmnácti letech mu lékaři sdělili, že mu zbývá jen několik málo měsíců života. Ewingův sarkom, nemilosrdný nádor, se stal jeho nechtěným společníkem. Chase však odmítl sklíčeně přijmout tento osud a rozhodl se žít každý den naplno.

Plány do života jsou vniveč

Chase a jeho přítelkyně Sadie Mills měli společné sny a plány. Chtěli spolu život plný radosti a lásky. Trávili spolu čas na střední škole, snili o společné budoucnosti a plánovali svatbu. Když však diagnostické zprávy zasáhly jako blesk z čistého nebe, byli postaveni před realitu, která by mnohé zlomila.

Plány byly změněny a čas se stal nejvzácnějším darem. Chase a Sadie se rozhodli, že nebudou čekat. Nebyla to diagnóza, co je hnala k oltáři. Byla to touha prožít každý okamžik lásky, který jim zbývá. V tomto okamžiku opravdu není na co čekat a mladý Chase udělal, po čem toužil. Proto se na místě, kde začala jejich cesta, rozhodli spojit své životy a říct si své „ano”.

Poslední společný tanec

Chase věděl, že čas je drahý. Snažil se co nejlépe využít každý okamžik se Sadie. Plánovali svou svatbu pod širým nebem na místě, které pro ně mělo zvláštní význam. A tak se stalo, že tam, kde začali svůj příběh lásky, si řekli navzájem své sliby. Byl to okamžik, který byl krásný a zároveň plný emocí.

čumák pes

Fence dali jen měsíc života. Nakonec se ale ukázala jako obrovská bojovnice a všechny překvapila

Chase a Sadie nejen prožívali svatební den, ale také stále společně bojovali s nevyzpytatelným osudem. Svatba byla výjimečným darem, který si oba navzájem dali. Ačkoli čekala na Chase další výzva, věděl, že nikdy nebude sám. Příběh Chasova života je metaforou toho, jak je důležité žít každý den naplno. Jeho statečnost a láska, kterou sdílel se Sadie, nám připomíná, že i krátký okamžik štěstí a lásky může mít nezměrnou hodnotu.

Zdroj: Onlinenytt

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]