Snila o svatbě, ale skončila na vozíku. Před oltářem však snoubence překvapila a všechny přítomné dohnala k slzám

Fotografie: Depositphotos

Příběh 29 leté Chelsie Hillové ukazuje, že nic není nemožné. Žena je od roku 2010 ochrnutá od pasu dolů. Toto postižení jí však nebrání v aktivním životě.

Navzdory těžkostem se stala mladá Američanka předsedkyní a zakladatelkou losangeleské taneční skupiny Rollettes pro postižené. Chelsie je obhájkyní lidí s postižením a na Instagramu ji sleduje více než 167 000 lidí. Lidé ji obdivují pro její houževnatost, vytrvalost a odvahu dotáhnout všechny své plány do konce.

Snila o dokonalém svatebním obřadu

Chelsie Hillová, která je od pasu dolů ochrnutá a pohybuje se na invalidním vozíku, se 24. září provdala za Jaye Bloomfielda. Než si však vyměnili sliby, 29 letá Hillová 34 letého Bloomfielda zcela překvapila, když se postavila k oltáři. Snem devětadvacetileté dívky od útlého dětství bylo jít jednou k oltáři. Toto si ostatně přeje téměř každá dívka. Problém nastává, když vlastně jít nemůžete. Pro Chelsie to ale bylo hodně důležité.

Fotografie: Freepik

Nevěsta se proto rozhodla, že k oltáři půjde ve speciálních ortézách. K tomu si vybrala šaty, které jí umožňovaly snadný pohyb a přechod ze sedu do stoje. Chelsie vše naplánovala tak, aby Jay stál zády k uličce a neviděl svou milou příliš brzy. Otočil se, až když dívka kráčející s otcem byla kousek od oltáře. Žena si dobře pamatuje, jak na tento neobvyklý pohled reagoval její snoubenec.

Došla si pro svou lásku

Jakmile ji Jay uviděl, spadla mu čelist. Byl v šoku z toho, že Chelsie jde, protože o jejích plánech a přípravách neměl ani tušení. Chelsie vzpomíná na chůzi k oltáři jako na jeden z nejkrásnějších okamžiků svého svatebního dne. „Zdálo se mi, že naše duše byly po celou dobu propojené. Nikoho jsem kolem sebe nevnímala. Byl to jen on a já.“, řekla Chelsie.

Fotografie: Freepik

Chtěla zažít chůzi k oltáři celou svou bytostí. Chelsie je samozřejmě vděčná za svůj invalidní vozík a rozhodně nemá dojem, že by ji její postižení něco ubíralo, nicméně chtěla cítit spojení srdcí a stát tváří v tvář tomu, koho miluje. Z osobního hlediska to pro ni bylo velmi důležité. Žena v rozhovoru s novináři přiznala, že po nehodě pochybovala o tom, zda ještě někdy najde lásku.

Dojemné vyznání během svatebního obřadu

Po nehodě jsem si nebyla jistá, jestli někdy najdu někoho, kdo mě bude opravdu milovat. Naprosto jsi mě přijal, respektoval a zbožňovala. Dnes jsem chtěla udělat to, o čem jsem vždycky snila. Setkat se s tebou tváří v tvář, až si řekneme své ano.“, tato řeč dohnala k slzám ne jen snoubence, ale také ostatní svatební hosty.

Fotografie: Freepik

Tím však veškerá Chelsiina překvapení nekončila. Při prvním tanci novomanželů používala Chelsie moderní dlahy na nohy, které jí umožňovaly pohyb. Rodina a přátelé byli ohromeni její odvahou. Tato mladá dívka je důkazem toho, že každý z nás může v životě dokázat cokoli, jen potřebuje hodně odvahy, tvrdohlavosti a motivace. Dívka byla oddaná svému snu a byla ochotná udělat cokoli, aby ho uskutečnila. Takoví lidé si zaslouží velkou úctu a lásku. Páru přejeme hodně štěstí.

Podívejte se na dojemný medailonek ze svatby mladých manželů.

Zdroj: YouTube / Inside Edition

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]