Hrozná situace na svatbě: Novomanželé požádali skupinu hostů, aby ihned opustili jejich svatbu, protože nerespektovali sdělení na pozvánce

Fotografie: Depositphotos

Když se muž a žena rozhodnou, že se vezmou, začne kolotoč různých příprav, aby právě jejich svatba byla naprosto dokonalá.

Pár z dnešního příběhu vložil do přípravy svatby a svatební hostiny velké nasazení a také finanční prostředky. Chtěli jen jednu věc, aby hostům zajistili, že tento den bude nejen pro ně nezapomenutelným zážitkem, krásným a nejlepším v jejich životě. A na oplátku očekávali splnění různých požadavků, které natisknou i na svatební pozvánky. Nejčastěji se tyto žádosti týkají svatebních darů nebo květin. Nebo místo dárků žádají peníze.

Pár nechtěl na oslavě děti

Hosté se většinou snaží tyto žádosti respektovat, i když je nemají úplně rádi. Tento pár měl však trošku jinou žádost. Nechtěli na svojí hostině žádné děti, protože věděli, že nevydrží chvilku v klidu, a oni chtěli, aby jejich svatba byla jen o nich dvou. Nevěsta a ženich to výslovně napsali do pozvánek, ale někteří hosté jejich žádosti stejně nevyhověli. A jelikož pár neměl pro žádného člověka navíc místo, bylo to vcelku trapné jak pro ně, tak pro hosty s dětmi.

Fotografie: Pixabay

Plánovačka svatby si s těmito hosty šla promluvit

Na této svatbě byl hluk, alkohol a zkrátka to měla být opravdu velká party, na kterou se děti nehodí a ani by je to tam nebavilo. A tak se ženich rozhodl, že pošle organizátorku, aby si s těmito hosty promluvila.

Když ale viděl, že se rozhovor začíná stáčet negativním směrem, musel zasáhnout. Hosté si samozřejmě mysleli, že je na jejich straně, o to větší však bylo jejich překvapení, když s organizátorkou souhlasil.

Fotografie: Pixabay

Hosté museli odejít

Žena z páru s dětmi se snažila tuto nemilou situaci odlehčit, a tak řekla, že se o děti postará a že nebudou nikoho rušit. Na to jí ale ženich řekl, že to prostě nejde. Ať si zavolají někomu, kdo děti vyzvedne a odveze je domů. Pak přišla i nevěsta a začala se s nimi doopravdy hádat. Ženich se rozhodl to ukončit a pevně si stál za tím, aby ze svatby odešli.

Fotografie: Pixabay

Matka ženicha byla naštvaná

Hosté se urazili, ale naštěstí nedělali žádnou scénu a zkrátka odjeli pryč. Avšak tato situace zkazila novomanželům náladu. Byli v rozpacích, že to muselo přijít, a cítili se opravdu hrozně. Matka ženicha na ně byla naštvaná, ale snažila se to nedat najevo. Atmosféra byla ale celý večer napjatá a po svatbě mu řekla, že tato scéna byla zbytečná a že si to bude každý pamatovat.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]