Varovala sestru, aby si nepořizovala psa, když čeká dítě. Po deseti letech svých slova litovala

Fotografie: Pixabay

Svůj skutečný příběh plný lásky sdílela na internetu a sociálních sítích mladá žena Adderly, které se narodila malá holčička. A protože toužila velmi po psovi, rozhodla se, že i navzdory vymlouvání své sestry, si čtyřnohého mazlíčka pořídí. Její sestra však svá slova myslela zcela vážně. Viděla problém v tom, že by pes mohl malého novorozence reálně ohrozit na životě. Čas ale ukázal, že se žena mýlila.

Láska na první pohled

Adderly tedy uskutečnila svůj sen a do rodiny jim přibyl skvělý kříženec černé barvy, který měl velice mírnou povahu. Její malá dcera si jej zamilovala od prvního okamžiku. Pes si samozřejmě musel nějaký čas na holčičku zvykat, ale záhy se z obou stala nerozlučná dvojka.

Fotografie: Pixabay

Všude chodili spolu a nikdy se nestalo, že by nový psí přítel malé slečně ublížil. Právě naopak. Chránil ji na každém kroku. Z jejich přátelství čišela zkrátka a dobře láska a péče.

Srdce, které bije pro malou slečnu

Psí kamarád se stal doslova součástí malé slečny a provázel ji celým jejím dětstvím. Chodili spolu na plavání, na procházky, dívali se spolu na televizi a společně také odpočívali na gauči.

Pes dokonce doprovázel každé ráno holčičku do školy. Byl to opravdový ochránce, na kterého nedala ani Adderly dopustit. Zhruba po deseti letech společného soužití však začal čtyřnohý přítel chřadnout, a tak rodina zajela k veterináři. Ten zjistil, že pes má v těle nádor, který je nutné odoperovat.

Fotografie: Pixabay

Oboustranná péče a pozornost

Když rodinný pejsek absolvoval náročnou operaci, při níž lékaři vyjmuli nádor, role se najednou obrátily. Na poslední fotografii je evidentní, že holčička svého přítele neopustila ani v nejtěžších chvílích. Leží u jeho pelíšku, aby se necítil sám. S láskou na něj dohlíží, aby byl v bezpečí, stejně tak, jako pes celé roky dohlížel na slečnu. Nádherné spojení psí a lidské duše.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]