Bratři čekali na nové rodiny. Adopce těchto žen jim umožnila vyrůstat společně

Když se řekne adopce, tak je to proces, který je založen na tom, že si pár vezme z dětského domova nebo kojeneckého ústavu jedno dítě. Nestává se moc často, že by si konkrétní pár vzal dětí více. Ale výjimky se přesto najdou, a to je velmi dobře. Jednu takovou si ukážeme společně. Týká se páru, dvou žen, které se také rozhodli pro adopci, aby mohly mít kompletní rodinu. Na začátku ale nikdo nečekal, jak to skončí.

Nejprve jeden chlapec

Adopce probíhala dle plánů a požadavků. Ženy se rozhodli, že dítětem, kterému vytvoří nový domov, bude malý Joey. Ten byl ještě malým dítětem, kterému bylo jenom 18 měsíců. Bylo tedy jasné, že ho mohou vychovávat od útlého věku a dítě dost možná ani nebude vědět, že svou pravou maminku nikdy nepoznal. Vše probíhalo podle plánů a jednoho dne jim tak konečně bylo oznámeno, že je Joey jejich.

Nečekaný telefonát

Obě ženy se radovaly z toho, že jsou úplnou rodinou a Joey od nich dostával pravidelně mnoho lásky a péče. Až jednoho dne zazvonil telefon. Ozvalo se adopční středisko, které uvedlo, že se v kojeneckém ústavu objevil pouze šestitýdenní chlapec Noah.

Aproč se volalo právě těmto ženám? Jelikož se narodil stejné matce, jako Joey. Byl to jeho bratr. Obě maminky neváhaly a kývly na to, že i jeho budou adoptovat. A povedlo se.

Ještě jedno překvapení

Na začátku byly dvě, potom tři a nyní jsou čtyři. A to netušily, že překvapení nejsou u konce. Jednoho dne se znovu ozvalo adopční středisko. V tu chvíli už ženy tušily, proč volají a bez dlouhého přemýšlení řekly, že ano. Objevilo se totiž ještě třetí dítě, chlapeček Logan, kterého se také rozhodli vzít si k sobě.

Velká pětičlenná rodina

Unikátní přístup žen zajistil, že nyní tvoří velkou pětičlennou rodinu, díky čemuž mohou být tři bratři vychováváni společně, nikoliv každý sám v rodinách, které se patrně nikdy nepotkají. Šlechetný čin žen a jejich přístup si rozhodně zaslouží obdiv.

Sourozenci mají být spolu

Ženy se rozhodli pro adopci všech tří chlapců hlavně proto, že jim bylo líto toho, aby byli kluci od sebe a nikdy nepoznali jeden druhého. Nakonec se to ukázalo jako ta nejlepší volba, což potvrzují i odborníci. Pokud dítě vyrůstá se svými sourozenci ve společné domácnosti, má to na jeho vývoj velmi pozitivní vliv. A to včetně jeho psychiky. Ženy tak nejenom že jim umožnily žít v plnohodnotné rodině, ale umožnily jim také žít společně. A to se cení.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]