Dojemné vyznání lásky k výročí svatby dojalo nejen manželku

Carl Gilbertson bydlí se svou ženou Laurou v Liverpoolu. V den jejich výročí svatby chtěl muž svou milovanou ženu něčím překvapit. Avšak Lauře lékaři před lety diagnostikovali roztroušenou sklerózu, která ji upoutala na vozík. Její stav je nyní natolik vážný, že Carl svou ženu nemohl vzít nikam do restaurace, nebo na procházku. Proto vymyslel jiné vyznání lásky, které přímo bere dech. Podívejte se na video, které vás určitě dojme.

Studentský pěvecký sbor z Liverpoolu

S pomocí blízkého přítele Chris pro svou nemocnou ženu zařídil velkolepé vyznání lásky v podobě studentského pěveckého sboru z Liverpoolu. Mladí lidé pro Lauru zazpívali píseň od Bruno Marse: „Just The Way You Are“. Na sobě měli trička s Lauřinou podobiznou ještě z doby, kdy byla zdravá, a na konci videa zdvihli plachtu s Lauřinou fotografií ze svatby s nápisem Šťastné výročí.

Mladá žena sedící vedle svého muže na vozíčku se neubránila slzám dojetí. Po shlédnutí videa se možná neubráníte ani vy. Scéna je totiž velice dojemná. Na tohle vyznání lásky Laura zcela jistě nikdy nezapomene. Chris pro svou milovanou ženu zařídil nádherný okamžik, který jen dokazuje, že jeho láska k ní je stále velmi silná a žádné okolnosti ji nezměnily.

Vyznání bezmezné lásky v písni

Slova v písni jsou jasným vyřčením Chrisova citů k Lauře: „Když vidím tvou tvář, není nic, co bych změnil. Protože jsi úžasná přesně taková, jaká jsi. A když se usměješ, celý svět se zastaví a zírá, protože ty jsi holka prostě úžasná. Přesně taková, jaká jsi.“

Lauře nejspíš tato krásná slova zněla v uších ještě dlouho po tomto úžasném zážitku. Chris se projevil jako opravdový partner, člověk, který při své manželce opravdu stojí v dobrém i zlém. Ani těžká nemoc tyto dva lidi nerozdělila. Jejich láska tak nejspíš vydrží navěky. Přesáhne i hranici života a smrti.

Fotografie: Synodic Productions

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]