Příběh mladé ženy, které tchyně dělá ze života peklo. Situace v rodině, kdy je nutné rázně jednat

Fotografie: Pexels

Našla si lásku a vše bylo růžové. Tedy alespoň do té doby, než se odvážila vzdorovat svojí tchyni. Tchyně někdy dokážou být opravdu kruté a zákeřné.

S maminkami našich manželů někdy opravdu není lehké vyjít a nebýt za tu nejhorší. Většinou to bývá tak, že nemůžete říct ani jednu námitku, aby se vaše tchyně náhodou nezlobila. A tak se většina žen snaží být zticha a alespoň trošku se tchyni zavděčit. Jenže co když je to s ní až tak zlé, že vašeho manžela začne štvát proti vám? Dnešní příběh vám ukáže, že zrovna vaše tchyně není až tak zlá, jak si myslíte.

Pracuji více než manžel

Je mi 24, mému manželovi je 29 a máme dvouleté dítě. Manželé jsme 3 roky a potkali jsme se před 6 lety na procházce. Všechno bylo opravdu skvělé, dokud tchyně nezačala vystrkovat svoje růžky. Myslím si, že manžel byl vždy obskakován maminkou, která pro něj udělala první poslední. Neustále nám zasahuje do společného života a dává rady svému synovi a na mém názoru mu ani jí nikdy nezáleží.

Musím opravdu tvrdě pracovat, zatímco manžel ve volném čase sedí u telefonu a tváří se jako král. Neříkám, že manžel nechodí do práce, ale jelikož mu tchyně od mala ukazovala, že domácí práce by vždy měla dělat žena, nikdy mi s ničím nepomůže. A to navzdory tomu, že máme malé dítě, druhé máme na cestě, a navíc provozuji malou firmu.

Fotografie: Pexels

Snažila jsem se jí vzdorovat

Jednoho dne se tchyně vrátila a pokusila se nám velet. Tentokrát jsem se už opravdu naštvala a řekla jsem jí, že se mi její chování nelíbí (předtím jsem vždy poslušně poslechla) a od toho dne se vše změnilo. Neustále se s manželem hádáme a on je na mě hrubý a uráží mě.

Přesvědčila jsem ho, aby za svou maminkou zašel a zjistil, proč se mnou tak zachází. Cestou jsme se dohodli, že já budu jen mlčky sedět a on bude mluvit. Nelíbilo se mi to, ale nechtěla jsem se pohádat ještě s ním, když už po cestě jsem věděla, že to nebude příjemný rozhovor. Ale to, co mě tam čekalo, jsem doteď nevydýchala.

Fotografie: Pexels

S tchyní nekomunikuji

Jakmile jsme vstoupili do jejího domu, ihned na mě spadla vlna negativity. Tchyně na mě začala křičet, že jsem nevzdělaná, nic neumím a jsem k ničemu, ale nejvíce mě šokovalo, když se podívala na manžela a řekla mu: „Měl jsi ji proplesknout hned, jak jste se potkali!“ Můj manžel byl celou dobu zticha a na mou obranu neřekl ani slovo a já jsem byla stále těhotná a tohle všechno poslouchala. Vůbec nevím, jak s ním teď jednat, protože on se svojí mámě nikdy neodváží něco říct. A s tchyní od té doby vůbec nekomunikuji.

Zdroj: UberAlles

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]